Mistrzostwa Polski RTS 2007 - ruszyły zapisy

Serwis netwars.pl oraz Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych ogłosiły, że podejmą się organizacji imprezy e-sportowej pod nazwą "Mistrzostwa Polski RTS 2007". Oczywiście nie zabraknie licznych atrakcji oraz atrakcyjnych nagród.

Najbliższe dwa miesiące będą dla fanów Starcrafta i Warcrafta wyjątkowo gorące. Serwis netwars.pl i PJWSTK zapowiedziały właśnie, że ruszają zapisy do "Mistrzostw Polski RTS 2007".

Wiadomo już, że eliminacje do turnieju rozegrane zostaną online. Finaliści zmierzą się zaś na LANie, podczas turnieju w Warszawie.

Turnieje główne:

Warcraft 1v1

Starcraft 1v1

Starcraft 2v2

Warhammer 40.000 Dawn of War (OPEN)

Turnieje towarzyszące:

Finał Pucharu Klanów (Starcraft)

Finał Pucharu Klanów (Warcraft)

Rozgrywki DOTA

Finał Mistrzostw odbędzie się 15-16 września w siedzibie Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych (Warszawa) . Na widzów czeka możliwość śledzenia zmagań najlepszych graczy w dwóch aulach. Odbędzie się również dyskusja na temat gier RTS. Kolejne atrakcje zostaną ogłoszone wkrótce.

Wartość nagród przekracza 12 tysięcy złotych. Sponsorami nagród są takie firmy jak AMD, CD Projekt, Logitech, Steel Series oraz Rex. Możemy więc spodziewać się masy sprzętu oraz gier.

Więcej informacji pod tym adresem.