Mistrzostwa Świata FIFA 2006 w EMPIK-u

Lubisz piłkę nożną? Pasjonuje Cię rozgrywanie wirtualnych meczy z prawdziwym przeciwnikiem? Chcesz stawić czoło prawdziwemu wyzwaniu? Masz okazję! Już wkrótce turniej FIFA.

Firmy Electronic Arts Polska oraz EMPiK Megastore Junior w Warszawie zapraszają na turniej "Mistrzostwa Świata FIFA 2006", który odbędzie się w dniach 10 - 11 czerwca w salonie EMPiK Junior w Warszawie.

Zapisy prowadzone będą w budynku EMPiK Megastore Junior przy ul. Marszałkowskiej w dniach od 5 do 10 czerwca.

Aby stanąć do rywalizacji w turnieju, należy odpowiednio wcześniej zgłosić się do punktu informacyjnego, znajdującego się w dziale Multimedia salonu EMPiK Junior w Warszawie. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Rozgrywki rozpoczną się rundą eliminacyjną w sobotę, 10 czerwca, o godzinie 12.00, a zakończą się meczem finałowym, który rozegrany zostanie w dniu następnym, najpóźniej o godzinie 20.00. Nad całością czuwać będzie sędzia.

Przestrzeń turniejowa zostanie umieszczona na trawiastym podłożu imitującym boisko piłkarskie. Znajdziecie na nim m.in. cztery dodatkowe stanowiska z konsolami PS2, trzy telewizory plazmowe, które pozwolą wam na żywo śledzić przebieg rozgrywek oraz wygodne kanapy.

Dla najlepszych, organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody: Logitech zapewnił głośniki Logitech Z-5450 THX Wireless, Logitech G5 Laser Mouse oraz Logitech G15 Keyboard, a Electronic Arts Polska szereg wartościowych upominków.

Najważniejsze informacje:

Turniej "Mistrzostwa Świata FIFA 2006"

Salon EMPiK Junior Warszawa

10 - 11 czerwca 2006

Godziny: 12.00 - 20.00