Mixcraft Recording Studio 5.1 - domowe studio nagrań

Produkcja muzyki nie jest już tak kosztowna jak kiedyś. By zostać producentem wystarczy komputer i odpowiednie oprogramowanie. Domowe studio nagrań można założyć korzystając z Mixcraft Recording Studio.

Mixcraft Recording Studio 5.1 - domowe studio nagrań

Mixcraft Recording Studio 5.1

Cena: 75 dol.

Informacje: www.acoustica.com/mixcraft/index.htm

Produkcja muzyki nie jest już tak kosztowna jak kiedyś. Aby zostać producentem wystarczy komputer i odpowiednie oprogramowanie. Domowe studio nagrań można założyć korzystając z Mixcraft Recording Studio

Mixcraft Recording Studio to program do nagrywania dźwięku. Obsługa wielu ścieżek, długa lista efektów i wydajny silnik pozwalają wykorzystywać go nawet do profesjonalnych zastosowań. Program pozwala zapisywać i miksować ścieżki z urządzeń zewnętrznych (mikrofonów, instrumentów) i dodawać do projektu instrumenty wirtualne.

Ograniczając się jedynie do tych ostatnich można tworzyć projekty korzystając jedynie z komputera. Biblioteka dźwięków i efektów oferuje kilkaset pozycji. Wśród najważniejszych warto wymienić między innymi Reverb, Echo, EQ, Flanger czy Chorus.

Gotowe projekty można publikować w Internecie w postaci plików MP3, OGG, WMA czy RealAudio bądź umieścić je od razu na płycie korzystając z wbudowanych w program narzędzi do nagrywania. Wygodny interfejs pozwala dodawać do projektu własne elementy graficzne ułatwiające pracę, kolorować i dostosowywać rozmiar ścieżek, kopiować, dzielić i przenosić dźwięki. Obsługuje się go zarówno za pomocą myszy, jak i klawiatury.

Mixcraft Recording Studio jest po angielsku. Wersja testowa działa czternaście dni.

Pobierz: Mixcraft Recording Studio 5.1