Mobile World Congress 2017: zobacz najlepsze wideo z targów w Barcelonie

Sony, Samsung, LG, Lenovo, Huawei - to tylko kilka z firm, które pokazały w ostatnich dniach swoje nowe produkty. Zobaczcie relację wideo i pierwsze wrażenia na filmach, przygotowane przez IDG.TV.


MWC 2017 za nami. To było wielkie święto fanów smartfonów: tak dużo nowości od tylu firm nie widzieliśmy na żadnej innej imprezie.

Osobiście uważam wydarzenie za udane: z uwagą patrzyłem na G6 od LG. Procesor Qualcomm Snapdragon 821 i duży ekran przyciągnęły moją uwagę, ważnym krokiem było też wycofanie się firmy z modułowych konstrukcji (nie sprawdziły się w G5). Plotki głosiły, że modułowego smartfona pokaże Alcatel, ale ostatecznie do tego nie doszło. Ich "innowacja" to świecąca obudowa. Jestem rozczarowany.

Za najważniejszą premierę uznaję Nokię 3310, która powróciła po latach. To budżetowy smartfon, nie zachwycił mnie możliwościami, ale kto wie, może kupię go z sentymentu jako "dodatkowy" aparat.

Oczywiście szkoda, że nie zobaczyłem nowego iPhone'a i Galaxy S8, choć Samsung pokazał inne interesujące nowości, ja wyróżniłbym tu Galaxy Booka.

Zachęcam do zobaczenia wielu ze wspomnianych nowości w akcji, w relacji IDG.TV.

Lenovo Yoga 720

Dużo ciekawych nowości zaprezentowało Lenovo (do którego należy też marka Motorola). Melissa Riofrio z redakcji PCWorld miała już okazję sprawdzić laptopa Lenovo Yoga 720:

Lenovo Miix 320

Lenovo Miix 320 to z kolei urządzenie 2w1 w niezłej cenie:

Moto G5

O Moto G5 pisaliśmy szerzej w tym artykule: "Poznaj smartfony Moto G5 i Moto G5 Plus. Są warte zainteresowania przy ograniczonym budżecie". Zobaczcie, jak smartfon prezentuje się w akcji:

Samsung Galaxy Tab S3

Wprawdzie na oficjalną prezentację Galaxy S8 musimy jeszcze poczekać, ale Samsung pokazał między innymi nowy tablet: Galaxy Tab S3.

Samsung Galaxy Book 12

W Barcelonie można też było zobaczyć w akcji Samsung Galaxy Book 12:

Sony Super Slo-Mo

Tak wygląda przyszłość nagrywania wideo smartfonami według Sony Mobile:

DJI Matrice 200

Na MWC można było też sprawdzić w akcji drony. Trzeba przyznać, że ten robi niesamowite wrażenie:

LG G6

Nowy flagowiec LG bez wątpienia spodobał się obecnej w Barcelonie ekipie IDG.TV:

Który z zaprezentowanych na MWC 2017 produktów podobał się wam najbardziej?