Mobile World Congress 2017: zobacz najlepsze wideo z targów w Barcelonie

Sony, Samsung, LG, Lenovo, Huawei - to tylko kilka z firm, które pokazały w ostatnich dniach swoje nowe produkty. Zobaczcie relację wideo i pierwsze wrażenia na filmach, przygotowane przez IDG.TV.


MWC 2017 za nami. To było wielkie święto fanów smartfonów: tak dużo nowości od tylu firm nie widzieliśmy na żadnej innej imprezie.

Osobiście uważam wydarzenie za udane: z uwagą patrzyłem na G6 od LG. Procesor Qualcomm Snapdragon 821 i duży ekran przyciągnęły moją uwagę, ważnym krokiem było też wycofanie się firmy z modułowych konstrukcji (nie sprawdziły się w G5). Plotki głosiły, że modułowego smartfona pokaże Alcatel, ale ostatecznie do tego nie doszło. Ich "innowacja" to świecąca obudowa. Jestem rozczarowany.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [26.07.2021]
  • Galaxy Z Fold 3 i S Pen? To możliwe!

Za najważniejszą premierę uznaję Nokię 3310, która powróciła po latach. To budżetowy smartfon, nie zachwycił mnie możliwościami, ale kto wie, może kupię go z sentymentu jako "dodatkowy" aparat.

Oczywiście szkoda, że nie zobaczyłem nowego iPhone'a i Galaxy S8, choć Samsung pokazał inne interesujące nowości, ja wyróżniłbym tu Galaxy Booka.

Zachęcam do zobaczenia wielu ze wspomnianych nowości w akcji, w relacji IDG.TV.

Lenovo Yoga 720

Dużo ciekawych nowości zaprezentowało Lenovo (do którego należy też marka Motorola). Melissa Riofrio z redakcji PCWorld miała już okazję sprawdzić laptopa Lenovo Yoga 720:

Lenovo Miix 320

Lenovo Miix 320 to z kolei urządzenie 2w1 w niezłej cenie:

Moto G5

O Moto G5 pisaliśmy szerzej w tym artykule: "Poznaj smartfony Moto G5 i Moto G5 Plus. Są warte zainteresowania przy ograniczonym budżecie". Zobaczcie, jak smartfon prezentuje się w akcji:

Samsung Galaxy Tab S3

Wprawdzie na oficjalną prezentację Galaxy S8 musimy jeszcze poczekać, ale Samsung pokazał między innymi nowy tablet: Galaxy Tab S3.

Samsung Galaxy Book 12

W Barcelonie można też było zobaczyć w akcji Samsung Galaxy Book 12:

Sony Super Slo-Mo

Tak wygląda przyszłość nagrywania wideo smartfonami według Sony Mobile:

DJI Matrice 200

Na MWC można było też sprawdzić w akcji drony. Trzeba przyznać, że ten robi niesamowite wrażenie:

LG G6

Nowy flagowiec LG bez wątpienia spodobał się obecnej w Barcelonie ekipie IDG.TV:

Który z zaprezentowanych na MWC 2017 produktów podobał się wam najbardziej?