Mobilne Gadu-Gadu - nowa wersja, rewolucyjne zmiany

Gadu-Gadu opublikowalo kolejna wersję swojego komunikatora przeznaczonego na telefony komórkowe, które obsługują Java MIDP 2.0. Nowe wydanie programu to przebudowany interfejs, obsługa skórek oraz liczne zmiany zwiększające komfort użytkowania aplikacji.

Mobilne Gadu-Gadu 3.0.19

Mobilne Gadu-Gadu 3.0.19

Najważniejszą zmianą nowej wersji Mobilnego Gadu-Gadu jest przebudowanie interfejsu, który w niczym nie przypomina poprzedniego, który pozbawiony był jakichkolwiek wodotrysków - obecnie wygląda on nowocześnie i wyjątkowo atrakcyjnie. Dodatkowo, programiści zaimplementowali obsługę skórek, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie - póki co są tylko trzy, jednak według zapewnień producenta już niedługo ma być ich znacznie więcej.

Przebudowa interfejsu nie miała na celu jedynie urozmaicenia graficznej strony aplikacji, bowiem jest ona teraz znacznie wygodniejsza w obsłudze - menu zawiera duże, wyraźne ikony, doskonale widać też aktualny opis i okienka rozmowy z innymi użytkownikami sieci Gadu-Gadu.

Według zapewnień programistów, nowa wersja komunikatora na telefony z obsługą Java MIDP2.0 zawiera dużo mniej błędów, niż poprzednie, a także zużywa mniej energii i jest dużo szybsza. Nowością jest również obsługa telefonów z dotykowymi ekranami, blokada klawiatury oraz wbudowany wygaszacz ekranu.

Pobierz Mobilne Gadu-Gadu 3.0.19.