Mobilne gadżety


<hr>

Konnoc KCR-A099

Informacje Intracom Polska, tel. 022 8649500,http://www.icintracom.com.pl

Cena 149 zł

Obsługiwany rozmiar akumulatorów AA, AAA

Zasilanie z sieci elektrycznej, gniazda zapalniczki samochodu, gniazda USB

Akumulatory w zestawie 4x 2300 mAh

Wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów tak

Mobilne gadżety
W podróży przyda się ładowarka baterii, ale nie zawsze mamy dostęp do gniazdka elektrycznego. Konnoc KCR-A099 rozwiązuje ten problem, umożliwiając pobór prądu nie tylko z gniazdka elektrycznego, ale również za pomocą specjalnego adaptera z gniazda zapalniczki samochodowej i bezpośrednio z gniazda USB. Przystosowany jest do ładowania standardowych paluszków o rozmiarze AA oraz ich mniejszych odpowiedników AAA. W zestawie znajdziemy cztery AA o pojemności 2300 mAh. Dzięki wbudowanemu mikroprocesorowi ładowarka automatycznie wyłącza się po naładowaniu akumulatora. Urządzenie ma również zabezpieczenia przed przeładowaniem, zmianą polaryzacji, wykrywa uszkodzone akumulatory oraz baterie, które nie służą do ładowania. Umożliwia ładowanie do czterech akumulatorów, ale możemy napełniać również pojedyncze. Wbudowany wyświetlacz LCD na bieżąco podaje informacje o stopniu naładowania poszczególnych akumulatorów. Ładowarka umożliwia również ich rozładowanie do 1 V.

<hr>

Kensington FM Transmiter

Informacje Acco, tel. 022 5701801,http://www.kensington.pl

Cena 299 zł

Zastosowanie wszystkie odtwarzacze audio z wyjściem minijack

Zakres częstotliwości FM 87, 7-88, 9 MHz, 106, 7-107, 8 MHz

Zasilanie zapalniczka samochodowa

Wyświetlacz tak

Mobilne gadżety
Uniwersalny nadajnik radiowy pozwalający słuchać utworów z przenośnego odtwarzacza muzycznego w radiu samochodowym. To niewielkich rozmiarów urządzenie jest zasilane z gniazda zapalniczki samochodowej. Podłącza się je do wyjścia słuchawkowego odtwarzacza muzycznego (minijack). Jakość dźwięku nie jest idealna, ale znacznie lepsza niż oferują podobnego typu tańsze urządzenia. Wbudowany wyświetlacz pokazuje, w jakiej częstotliwości aktualnie nadawany jest sygnał z transmitera. Można również zaprogramować ulubione stacje radiowe. Urządzenie nie wymaga dodatkowych baterii i jest kompatybilne ze wszystkimi odtwarzaczami wyposażonymi w wyjście audio o rozmiarze minijack. Aby uniknąć nakładania się częstotliwości radiowych emitowanych przez transmiter na sygnały stacji radiowych, można regulować częstotliwość, na której transmitowany będzie sygnał.

<hr>

Teac MP-FM-101

Informacje EIC, tel. 022 5948383,http://www.teac.pl

Cena 169 zł

Zastosowanie wszystkie odtwarzacze audio z wyjściem mini jack, kluczeUSB

Zakres częstotliwości FM 87, 7-88, 9 MHz, 106, 7-107, 8 MHz

Zasilanie zapalniczka samochodowa

Obsługiwane formaty audio MP3, WMA

Mobilne gadżety
Kolejny transmiter FM, tym razem rozszerzony o możliwość odczytu danych z popularnych kluczy USB. Podobnie jak Kensington FM Transmiter, wyposażony jest w adapter samochodowy i zasilany z gniazdka zapalniczki. Słuchając muzyki z przenośnego klucza USB, masz do wyboru dwa tryby odtwarzania muzyki - w pętli oraz losowo. Przyciskami Poprzedni/Następny można zmieniać utwory. Urządzenie rozpoznaje dwa formaty stratnej kompresji audio, MP3 i WMA, i obsługuje klucze USB z interfejsem USB 1.1 oraz USB 2.0. Na wyświetlaczu LED pokazywana jest wybrana częstotliwość, natomiast brak informacji o odtwarzanym utworze. Do wyboru są zakresy częstotliwości FM 87, 7-88, 9 MHz i 106, 7-107, 8 MHz. Podczas transmisji muzyki z odtwarzacza audio podłączonego za pomocą wejścia Line-in dostępny jest tylko przycisk przełączania kanałów. W wypadku problemów z jakością przesyłanego sygnału można regulować moc przekazu. Do wyboru są dwa poziomy mocy: Higher Power (wyższa) Lower Power (niższa). W niektórych krajach nie wolno używać mocniejszego sygnału.

<hr>

Prestigio Notebook Pack

Informacje Asbis, tel. 022 3371554,http://www.prestigio.pl

Cena 99 zł

Liczba urządzeń 9

Dodatkowe przejściówki tak

Dysk USB tak

Mobilne gadżety
Niedoświadczeni użytkownicy mogą mieć problemy z wyborem odpowiednich akcesoriów, jadąc w pierwszą służbową podróż. Czasami również trudno przewidzieć, co będzie w danej chwili potrzebne, a zebranie kompletu zajmuje sporo czasu. Rozwiązaniem tego problemu jest Prestigio Notebook Pack, zestaw kilku akcesoriów, które znacznie poszerzają możliwości laptopa. Pakiet zawiera kamerę internetową do komputerów przenośnych z funkcją inteligentnego śledzenia ruchów twarzy, słuchawki z wbudowanym mikrofonem, które idealnie przydadzą się do komunikacji np. przez Skype'a, adapter Wi-Fi oraz Bluetooth. Dodatkowo otrzymasz replikator portów USB, przejściówkę USB AM do mini-5P, która umożliwia np. podłączenie aparatu cyfrowego czy telefonu komórkowego, przedłużacz kabla USB, kabel audio oraz klucz USB o pojemności 512 MB. Całość zapakowana jest w poręczną zapinaną saszetkę i aż dziw bierze, jak to wszystko się w niej mieści.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: