Mobilne laboratorium testowe Philips O'Neill - ciężarówkowy obłęd 2011 roku

Firmy Philips i O’Neill rozpoczęły kampanię marketingową prezentującą nowe słuchawki z serii “Testowane na zwierzętach". Kampania ta już w sierpniu trafi do Polski.

Mobilne laboratoria testowe Philips

Mobilne laboratoria testowe Philips

Wszystkich miłośników zwierząt muszę uspokoić - nazwa kampanii nie oznacza, że przy powstawaniu ucierpiały na tym jakieś zwierzęta. Zwierzęta testowe to metafora - ta naprawdę chodzi o nas czyli ludzi, którzy zamierzają przetestować nowe słuchawki Philips O'Neill.

Laboratoria testowe schowane w ciężarówkach

Mobilne laboratoria testowe to dwie ciężarówki Philipsa O’Neilla, w których można sprawdzić osobiście, jak sprawują się najnowsze słuchawki obu tych producentów. Dwa nowe modele słuchawek dostępne w ciężarówkach pojawią się na rynku we wrześniu tego roku.

Słuchawki Philips O'Neill

Słuchawki Philips O'Neill

Kiedy testy na polskich zwierzętach?

Ciężarówki krążą po Europie od marca, a w maju pojawiły się w USA. W Polsce mobilne laboratorium testowe Philips i O’Neill pojawi się w dniach 13-14 sierpnia podczas Ford Kite Cup w Juracie.

Moda na ciężarówki z elektroniką

Zapanowała moda na krążące ciężarówki z elektroniką konsumencką. Wydawało mi się, że to sprytne podpięcie się pod szum związany z premiera filmu Transformers 3, ale wygląda jednak na to, że to coś więcej - nowa moda. Producenci elektroniki pokochali wielkie ciężarówki promujące ich produkty. My też kochamy wielkie samochody ciężarowe - pewnie zostało nam to z dzieciństwa. Ciężarówki w trasę wysyłał już Epson, Sony, LG, teraz Philips. Który kolejny producent uruchomi swoje ciężarówki? Zobaczymy.

Źródło: Philips