Moc niespodzianek dla najmłodszych!

W związku ze zbliżającą się premierą gry "Modi i Nana - Sprytne Smyki" firma LEM oraz Empik przygotowały interesującą akcję promocyjną.

Planowana na 15 listopada premiera Modi i Nana - Sprytne Smyki rozpocznie trwający do 15 grudnia miesiąc atrakcji z bohaterami z gry. W pierwszej odsłonie promocji wezmą udział trzy warszawskie salony EMPIK: Junior (15.11), Galeria Mokotów (15-17.11) oraz Park Wola (16-17.11). W wymienionych salonach pojawi się dwójka bohaterów gry Modi i Nana - będą oni rozdawać dzieciom słodycze i pozować do pamiątkowych zdjęć. Ponadto każdy zakupiony w tych dniach egzemplarz gry będzie "obarczony" prezentem w postaci pisma „Cybermycha” wraz z płytą CD i plakatem prezentującym głównych bohaterów gry.

Informacje o pozostałych imprezach firma LEM opublikuje już wkrótce. Na razie wiemy tylko że będą to imprezy organizowane przy współpracy z salonami EMPIK oraz lokalnymi rozgłośniami radiowymi. Pewnym punktem programu jest konferencja prasowa zatytułowana „Komputer w rozwoju dziecka”.

Patronat medialny nad grą objęły: Wirtualna Polska oraz miesięcznik „Cybermycha”.