Model zniszczeń w Gran Turismo 5

Fenomenalna wiadomość dla wszystkich miłośników serii samochodowej Gran Turismo. W najnowszym numerze francuskiego magazynu JoyPad ukazał się wywiad w całości poświęcony grze. Rozmówcą redaktorów pisma był Kazunori Yamauchi, główny projektant GT 5...

Grand Turismo HD

Grand Turismo HD

Najciekawszą informacją, jaka pojawiła się w wywiadzie jest ta, mówiąca o zaimplementowaniu zaawansowanego modelu zniszczeń do najnowszego Gran Turismo 5. Potwierdza to wcześniejszą wypowiedź jednego z pracowników Polyphony Digital. Miesiąc temu stwierdził on, że nie wprowadzenie modelu zniszczeń do GT 5 byłoby dla firmy "ogromną stratą". Jak widać, coś było na rzeczy.

To jednak nie wszystkie nowości związane z grą. W dalszych słowach Kazunori Yamauchi ujawnia, że tytuł zaoferuje graczom cztery różne widoki (również z kabiny), wszystkie wozy z GT 4 oraz kilka nowych (na pewno pojawi się Ferrari, nadal nie wiadomo co z Porsche i Lamborghini), stare i nowe trasy oraz świetną grafikę. Ciekawie zapowiada się również multiplayer - w wyścigu weźmie udział nawet do 20 kierowców na raz!

Tytuł zapowiedziany jest na platformę PLAYSTATION 3.


Zobacz również