Modelka w roli Lilith z Diablo 4. Musisz to zobaczyć

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające modelkę ucharakteryzowaną na wzór Lilith z Diablo 4. Efekt jest fenomenalny.

fot. Twitter/TanyaBayerCos

Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat fabuły Diablo 4. Wiemy natomiast, że w czwartej odsłonie serii pojawi się słynna Córka Nienawiści, czyli Lilith. Od samego początku informacja ta wzbudzała wśród graczy bardzo duże zadowolenie. Ukraińska modelka Tanya Bayer postanowiła przenieść ją do realnego świata i stworzyła cały cosplay od początku do końca. W rozmowie z portalem Dexerto Tanya powiedziała:

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Diablo 4 w zwiastunie Blizzconu, po prostu zakochałam się w tym, jak niesamowicie wygląda Lilith. Wciąż nad tym pracuję. Do dokończenia pozostało jeszcze wiele szczegółów. Najtrudniejszą częścią było wyrzeźbienie tekstury rogów, części ramion i detali na gorsecie.

Trzeba przyznać, że całość robi ogromne wrażenie. Ilość detali musiała kosztować artystkę bardzo dużo pracy, jednak efekt końcowy był tego wart. Zobacz Tanye Bayer w roli Lilith z Diablo 4.

fot. Twitter/TanyaBayerCos

fot. Twitter/TanyaBayerCos

Na Twitterze możecie znaleźć także inne "wcielenia" Tanyi Bayer. Znajdują się tam cosplaye z takich gier jak m.in. Wiedźmin czy Devil May Cry.

Zobacz również:

  • Bilety do piekła w przedziale 666 już dostępne! Sprawdź, gdzie kupić Diablo 4 najtaniej?

Zobacz także: Wszystko co wiemy o Diablo 4: klasy postaci, fabuła, rozgrywka, premiera i wiele więcej


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: