Modern Air Combat

Firma Ubi Solft opublikowała grywalną wersję demonstracyjną długo oczekiwanej symulacji walk powietrznych pt. Lock On: Modern Air Combat.

Demo gry pozwala zakosztować rozgrywki z pełnej wersji gry. Wersja demonstracyjna powstała jednak na podstawie Beta kodu programu, więc znalazło się w niej sporo błędów, a możliwości silnika graficznego nie zostały jeszcze w pełni zoptymalizowane. Dostępny plik nie demonstruje więc pełnych możliwości tego symulatora.

Demo oferuje dwie misje w trybie singleplayer, podczas których będziemy pilotować amerykański samolot szturmowy A-10A "Warthog" i rosyjski myśliwiec MiG-29A "Fulcrum". W misji, w której zasiądziemy za sterami A-10A "Warthoga" naszym zadaniem będzie zniszczenie kolumny wrogich pojazdów, chronionych przez ZSU-23-4 "Shilka" - pojazd przeznaczony do zwalczania lotnictwa. Natomiast pilotując MiGa-29A "Fulcrum", w drugiej z dostępnych misji, będziemy musieli zmierzyć się w walce powietrznej z francuskim myśliwcem Mirage 2000.

Zasady pilotowania samolotów i skróty klawiszowe wykorzystywane w grze znajdziecie w dołączonym do dema pliku txt. Wersja demonstracyjna "waży" nieco ponad 120 MB i możecie pobrać ją z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1615


Zobacz również