Modern Warfare 3 - pierwsze wrażenia z trybu Spec Ops Survival

Na targach E3 zaprezentowano tryb Spec Ops Survival w Modern Warfare 3 czyli tryb Nazi Zombies (znany z Call of Duty Black Ops) tylko, że bez zombie.

Modern Warfare 3

Tryb Spec Ops, czyli tryb kooperacji dla dwóch graczy, wprowadzono w Modern Warfare 2. W Modern Warfare 3 bedzie nowa odsłona tego trybu - Spec Ops Survival, w którym na graczy nacierać będą nieskończone fale coraz trudniejszych przeciwników.

Spec Ops Survival w Modern Warfare 3 bardziej rozbudowany niż tryb Nazi Zombies

Ale tryb Survival to coś więcej niż tryb Nazi Zombies w Call of Duty: Black Ops/World at War.

Tutaj trzeba zniszczyć helikoptery, zakładać ładunki C4 oraz ustawiać automatyczne karabiny maszynowe na mapie. Za przeżycie kolejnych rund dostajesz pieniądze - możesz je wykorzystać na kupno nowej broni, wyposażenie, a nawet wzywać wsparcie z powietrza. Bogactwo opcji i metod atakowania to jest to, co najbardziej wyróżnia tryb Survival w Modern Warfare 3 od innych gier.

Coraz trudniejsi przeciwnicy w kolejnych falach...

Akcja rozgrywa się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Mamy więc gdzie wycofywać się i zajmować nowe pozycje do obrony. Im dłużej grasz, tym mocniejsi i bardziej odporni są przeciwnicy. Trzeba przyznać, że poziom trudności gry stoi na wysokim poziomie.

Spec Ops Survival - czy będzie równie grywalny jak Nazi Zombies?

Tryb Spec Ops Survival ma duży potencjał. Miejmy nadzieję, że twórcy gry o wykorzystają, a ich tryb będzie równie grywalny jak tryb Nazi Zombies w Call of Duty Black Ops i World At War.