Modern Warfare 3 - zobacz zwiastun nowej odsłony Call of Duty

Do sieci przedostało się mnóstwo informacji na temat gry komputerowej Call of Duty: Modern Warfare 3. Pojawiły się również pierwsze teasery i wszystko wskazuje na to, że był to planowany wyciek.

Call of Duty: Modern Warfare 3 nie doczekał się nawet oficjalnej zapowiedzi, ale plotki o nim nieprzerwanie krążą wśród graczy.

Dowiedzieliśmy się do tej pory, że fabuła gry powróci do wydarzeń znanych z Modern Warfare 2. Gra ma jednak dość mocno różnić się od poprzedniczki. Przede wszystkim cała rozgrywka ma dawać odczucie uczestniczenia w wydarzeniach epickich rozmiarów.

Pierwsze zwiastuny Modern Warfare 3

Serwis Kotaku poinformował, że w nowej odsłonie Call of Duty, wśród grywalnych postaci znajdą się m.in. rosyjski agent specjalnych, członek formacji SAS, czołgista i artylerzysta samolotu AC-130.

Tryb dla jednego gracza będzie składał się z 15 misji, a wśród lokalizacji pojawią się m.in. nowojorski Manhattan, podziemia Londynu, Paryż, Kreml, ale i Somalia czy Sierra Leone.

Choć na razie to tylko skromne teasery i tak zelektryzowały one graczy na całym świecie. Nieoficjalna data premiery Modern Warfare 3 to 8 listopada 2011 roku.