Mój własny Windows

WindowBlinds, dostępny już w wersji 3, to najlepszy program do nadania systemowi Windows bardziej atrakcyjnego, oryginalnego wyglądu.

WindowBlinds, dostępny już w wersji 3, to najlepszy program do nadania systemowi Windows bardziej atrakcyjnego, oryginalnego wyglądu. Aplikacja działa na zasadzie popularnych "skórek" - użytkownik może skorzystać z gotowych schematów, których dużą ilość można znaleźć w Internecie, np. na stroniehttp://www.wincustomize.com (standardowo program zawiera jedynie kilka "skórek"). Dzięki optymalizacji kodu obecna wersja działa znacznie szybciej i zużywa mniej pamięci operacyjnej.

Przy użyciu WindowBlinds można zmienić wygląd większości elementów w interfejsie systemu Windows - pasków tytułowych, przycisków, pasków narzędzi, rozwijanych menu, a także menu Start i paska zadań. Program umożliwia wybór aplikacji, których wyglądu nie chcemy zmieniać. W połączeniu z programem DesktopX można dokonać prawdziwej rewolucji w interfejsie graficznym Windows.

WindowBlinds 3 jest kompatybilny z Windows 98, Me, 2000 oraz XP. Cena programu to 19,95 USD. Bezpłatną wersję shareware można pobrać z naszego serwisu FTP.

Plik do pobrania: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0751.html