Monica Bellucci i Godsmack w Prince of Persia 2

W drugiej odsłonie przygód księcia Persji, kobiecej bohaterce walczącej u jego boku - Kaileenie - użyczy głosu Monica Bellucci - znana aktorka, która wystąpiła m.in. w takich kinowych hitach jak 'Matrix: Reaktywacja' czy 'Pasja'.

Poza informacją na temat udziału aktorki w procesie tworzenia gry, firma Ubi Soft zdradziła również, że oprócz utworów symfonicznych autorstwa Inona Zura, a wykonanych przez Los Angeles Orchestra, na ścieżce dźwiękowej gry pojawią się utwory metalowej kapeli Godsmack.

'Prince of Persia 2' zostanie wydana na PC, PS2, Xbox i GC, a najważniejszą innowacją w stosunku do wcześniej odsłony gry będzie nowy, 'otwarty' system potyczek, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny, indywidualny styl walki.

W drugiej odsłonie gry ponownie wcielimy się w tytułowego 'Księcia', który tym razem będzie musiał zapobiec spełnieniu przepowiedni o jego śmierci. Aby przegnać widmo rychłego zgonu, Książe wyrusza w podróż do serca przeklętej wyspy o której legenda mówi, że 'jest źródłem najgłębszych ludzkich lęków'.

W 'Prince of Persia 2' nie zabraknie również szeregu nowych rodzajów broni. W grze pojawią się również takie, które w połączeniu z innymi dadzą dodatkową siłę rażenia. 'Prince of Persia 2' jest tytułem roboczym nowej gry o przygodach dzielnego księcia. Wydawca zapowiada, że już wkrótce poznamy jej ostateczny tytuł. Premiera gry przewidziana jest na listopad br., a na naszym serwerze FTP znajdziecie zwiastuny gry Ubi Softu.

Pliki do pobrania:

Prince of Persia 2 E3 2004 Trailer 1 (5 MB)

Prince of Persia 2 E3 2004 Trailer 2 (19,8 MB)


Zobacz również