Mop parowy z Lidla? Jest tu kilka ciekawych modeli - także znanych marek

Dział AGD w Lidlu stale się powiększa i do oferty trafiają codziennie nowe produkty, które mogą przydać się w każdym domu. Tym razem przyglądam się mopom parowym, które są dostępne w sklepie online.

Źródło: AdobeStock/autor: marchsirawit

Sprzątanie w domu może być znacznie przyjemniejsze i bardziej komfortowe, jeśli wyposażymy się w odpowiednie akcesoria oraz sprzęty. Na rynku znajdziemy mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, które nam to umożliwiają. Mowa tutaj m.in. o robotach sprzątających, odkurzaczach bezprzewodowych czy właśnie mopach parowych. Tym razem przyjrzę się tym ostatnim. W ofercie Lidla znajdziemy kilka interesujących produktów, w tym również popularnych producentów. Zobaczcie.

Mopy parowe w Lidlu

Mop parowy CleanTenso Leifheit

Mop parowy CleanTenso LEIFHEIT

W tym przypadku moc urządzenia wynosi 1200 W, a pojemność zbiornika to 550 ml. Urządzenie nadaje się wszystkich rodzajów podłóg, a intensywność pary możemy regulować w zależności od potrzeb. W zestawie znajdziemy także nakładkę do odświeżania dywanów. Warto też dodać, że rączka mopa jest składana, co ułatwia przechowywanie sprzętu, np. w szafie. Długość kabla wynosi 6 metrów.

Zobacz również:

Aktualnie mop kosztuje w Lidlu 293 zł - przejdź do sklepu.

Mop akumulatorowy Silvercrest SHBR 7.2 A1

Mop akumulatorowy Silvercrest SHBR 7.2 A1

Mop parowy marki własnej Lidla to kolejna propozycja, która może Was zainteresować. Co istotne, urządzenie może działać bezprzewodowo (akumulator o pojemności 2600 mAh), umożliwiając pracę przez ok. 25 minut. Do dyspozycji mamy dwa zbiorniki - na czystą (300 ml) i brudną wodę (180 ml). Jak możemy przeczytać w opisie, urządzenie sprawdzi się w czyszczeniu różnych powierzchni - laminaty, płytki, parkiety lub podłogi z tworzyw sztucznych. W zestawie znajduje się stacja do wygodnego przechowywania mopa. Poza tym, umożliwia ona oczyszczenie wałka.

Aktualnie urządzenie kosztuje w sklepie 349 zł - przejdź do sklepu.

Mop parowy Vileda Steam XXL

Mop parowy z Lidla? Jest tu kilka ciekawych modeli - także znanych marek

Duży mop parowy wyposażony w nakładkę do dywanów oraz tapicerek. Jak zostało zaznaczone w opisie, jest gotowy do użycia w 15 sekund. Posiada możliwość regulacji pary według własnych preferencji. Nakładka czyszcząca ma 40 cm, co sprawia, że nawet duże powierzchnie można wyczyścić dość szybko. W zestawie znajdziemy dwie nakładki z mikrowłókna.

Aktualnie mop ten kosztuje 399 zł - przejdź do sklepu.

Mop elektryczny ze spryskiwaczem Vileda LOOPER ONE

Mop elektryczny ze spryskiwaczem Vileda  LOOPER ONE

Warto też zwrócić uwagę na ten model. Akumulatorowy mop parowy Vileda został wyposażony w dwa obrotowe wkłady z mikrofibry oraz funkcję spryskiwacza. Do dyspozycji mamy zbiornik na wodę o pojemności 450 ml, a jedno naładowanie akumulatora pozwala na pracę przez maksymalnie 25 minut. Pojemnik możemy odłączyć od sprzętu w celu łatwiejszego napełnienia, a nakładki z mikrofibry można prać w temperaturze 60°C.

Aktualnie mopa kupimy w Lidlu za 469 zł - przejdź do sklepu.

Myjka parowa ręczna SDR 1050 D1

Mop parowy z Lidla? Jest tu kilka ciekawych modeli - także znanych marek

Warto też rzucić okiem na myjkę parową, która nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, w tym też podłóg. Bez dodatku detergentów można wygodnie pozbyć się zabrudzeń z armatury, umywalek, luster, płytek i felg czy również tapicerki. Urządzenie zostało wyposażone w zbiornik na wodę o pojemności 250 ml oraz przewód o długości 4 metry. Ciśnienie pary wynosi 2,8-3,5 barów. W zestawie znajduje się: dysza przedłużająca, dysza kątowa, dysza do tapicerki z bawełnianą osłoną, ściągaczka do szyb, szczotka okrągła, wąż przedłużający, miarka i lejek.

Aktualnie sprzęt ten kosztuje 129 zł - przejdź do sklepu.

Myjka parowa Vileda Steam ONE

Mop parowy z Lidla? Jest tu kilka ciekawych modeli - także znanych marek

Ciekawym rozwiązaniem może okazać się także myjka parowa Vileda Steam ONE, która została wyposażona w nakładkę do czyszczenia dywanów i tapicerek. Co istotne, aby pozbyć się brudu, nie jest potrzebne używanie środków chemicznych - gorąca para powinna poradzić sobie z większością zanieczyszczeń. Jak zostało zaznaczone w opisie, na jednym napełnieniu możliwe jest wyczyszczenie do 130 m², ale z pewnością wszystko zależy od sposobu użytkowania urządzenia. Pojemność zbiornika to 400 ml. Myjka działa z mocą 1550 W. W zestawie znajdziemy jedną nakładkę z mikrofibry i jedną nakładkę do dywanów.

Aktualnie kosztuje 299 zł - przejdź do sklepu.

Więcej mopów parowych znajdziecie pod tym linkiem.

Przydatna może okazać się też akumulatorowa myjka do okien Silvercrest Best SFMV 3.7 A1 wyposażona w kij teleskopowy, aby łatwiej wyczyścić trudno dostępne powierzchnie.

Mop parowy z Lidla? Jest tu kilka ciekawych modeli - także znanych marek

Dane techniczne:

  • Zbiornik na wodę: ok. 200 ml
  • Czas pracy: ok. 40 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 godziny
  • Duża dysza ssąca: 28 cm
  • Mała ssawka: 17 cm
  • Wymiary: 35,8 x 28 x 16 cm

Kosztuje 259 zł - przejdź do sklepu.

Zachęcam też do przejrzenia materiału: Produkty marki Bosch, które kupisz w Lidlu. Przejrzałam ofertę


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: