Morderca wampirów

Zapoluj na wampiry w nowej grze TPP - Buffy the Vampire Slayer.

Fox Interactive poinformował, że planuje wprowadzić do sprzedaży grę opartą na motywach jednego z popularnych amerykańskich seriali telewizyjnych. Nowy produkt nosi tytuł Buffy the Vampire Slayer i jest zgrabnym połączeniem wartkiej akcji, czarnego humoru i elementów znanych z filmów grozy.

Gracz przejmuje kontrolę nad postacią Buffy, której ulubionym zajęciem jest eliminacja niebezpiecznych dla otoczenia wampirów. W tym trudnym zadaniu pomagają jej nadnaturalne zdolności i wyostrzone zmysły. Wrogowie oczywiście nie ustawiają się grzecznie w kolejce, tylko ukryci czekają na naszą bohaterkę w szkole, na cmentarzu, w centrum handlowym, w nocnym klubie, a nawet w jego własnym domu. Zachodzące w grze wydarzenia śledzić będziemy z perspektywy trzeciej osoby, w dopracowanym, trójwymiarowym otoczeniu. Graficzny "silnik" obsługiwać ma zaawansowane funkcje sprzętowych dopalaczy 3D.

Producent oficjalnie zapowiedział, że jego nowe dzieło ukarze się na rynku jesienią bieżącego roku. W sprzedaży pojawia się wersje na komputery osobiste oraz na konsole Sony PlayStation i Dreamcast.


Zobacz również