Mordercze robaki u naszych granic!

Polski dystrybutor gry "Worms 4: Totalna Rozwałka" poinformował o ukończeniu prac nad polską edycją gry. Koncentracja robaczywych armii przebiega zgodnie z planem, a nasi najlepsi szpiedzy donoszą, że atak nastąpi już 15 września!

Worms 4

Worms 4

"Totalna rozwałka" już po raz czwarty przenosi nas do świata bojowych robaków wprowadzając do rozgrywki wiele nowych opcji i usprawnień. W najnowszej edycji serii w "Worms 4" poprawiono m.in. pracę kamery oraz wprowadzono nowe tryby rozgrywki - m.in. "capture the flag" i "obrona pozycji".

"Worms 4: Totalna Rozwałka" to także nowocześniejszy silnik deformacji terenu, nowe wyzwania i poprawione efekty wiatru. Ponadto w grze znajdzie się też nowy generator terenu dla map przystosowanych do rozgrywek w trybie Deathmatch i zbalansowanych map do potyczek drużynowych. Oddanych fanów robali ucieszą zapewne również nowe nagrody - m.in. otrzymywana między misjami "Gold Damage Award" i "3 Bagger".

Worms 4

Worms 4

"Worms 4: Totalna Rozwałka", jako pierwsza w historii serii, daje graczom możliwość stworzenia własnych rodzajów broni. Wprowadzony system konstrukcyjny oparto o na gotowych modułach, które można dowolnie łączyć tworząc nowe modele uzbrojenia. W najnowszej odsłonie gry nie zabraknie również, znanych z poprzednich edycji granatów, wyrzutni oraz broni strzeleckiej.

To jednak jeszcze nie wszystkie nowości - poczciwym zwierzakom pozwolono również na modyfikacje wyglądu. Teraz gracze będą mogli np. zmienić kolor ciała, dopasować fryzurę, czy upiększyć swojego wybrańca różnymi gadżetami. Ponadto rozgrywka dla pojedynczego gracza została wzbogacona o misje, w których trzeba zdobyć jakiś przedmiot lub zniszczyć określone miejsce na mapie.

Worms 4

Worms 4

W sumie gra oferuje 25 misji w zmieniającej się tematycznie scenerii - znajdziemy tu m.in. mapy utrzymane w klimacie parku jurajskiego, ery arturiańskiej, Dzikiego Zachodu czy Arabii. W trybie gry wieloosobowej czeka na nas 20 dodatkowych aren. Datę polskiej premiery "Worms 4: Totalna Rozwałka" wyznaczono na 15 września 2005 roku. Gra zostanie wydana w polskiej, kinowej wersji językowej (z napisami), a jej cenę ustalono na poziomie 99,90 zł.

Jeśli chcecie sprawdzić, co nowa odsłona serii "Worms" ma do zaoferowania - zapraszam na nasz serwer FTP, gdzie znaleźć można zwiastuny filmowe oraz grywalne demo gry.

Pliki do pobrania:

Worms 4: Mayhem Demo

Worms 4 - weapons movie

Worms 4: Totalna Rozwałka Promo Movie

Worms 4 Mayhem Trailer


Zobacz również