Mortal Kombat Legends: Scorpion´s Revenge - nowy zwiastun wyjątkowo brutalnego filmu animowanego

W sieci zadebiutował nowy trailer filmu animowanego Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revange, o jednym z najsłynniejszych wojowników w historii gier – Scorpionie.

Na miłośników Mortal Kombat czeka nie lada gratka, studio Warner Bros stworzyło film rysunkowy oparty na legendarnej serii gier. Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revange opowiada historię jednej z najważniejszych, a przynajmniej najbardziej kultowych, postaci z uniwersum – Scorpiona. W sieci zadebiutował właśnie najnowszy zwiastun produkcji.

Film promujący kreskówkę zwiera wszystko, czego mogą oczekiwać fani serii: krew, brutalność oraz najpopularniejsze postacie. Większość głosów ze zwiastuna należy do aktorów, którzy podkładali głosy w serii gier, ale jest też kilka nazwisk znanych z kina i telewizji, jak Joel McHale, znany z serialu Community czy Jennifer Carpenter, odtwórczyni jednej z głównych ról w Dexterze.

Za reżyserię produkcji odpowiada Ethan Spauding, który ma na swoim koncie kilka kreskówek z uniwersum DC oraz serię animowaną Avatar: Legenda Aanga. Autorem scenariusza jet natomiast Jeremy Adams, autor znany z serialu Supernatural czy Lego Batman: Family Matters.

Mortal Kombar Legends: Scorpion's Revanege ukaże się na DVD i Blu-ray. Wersję cyfrową filmu będzie można nabyć już od 12 kwietnia 2020 roku, natomiast wersja pudełkowa ukaże się dwa tygodnie później. Przy okazji, przypomnijmy, że do Mortal Kombat 11 - najnowszej odsłony serii gier, już niebawem trafi Spawn.