Mortal Kombat - wojowniczka Skarlet w najnowszym DLC

Ostatnia część Mortal Kombat okazała się wielkim sukcesem. Nic więc dziwnego, że Warner Bros wypuszcza, kolejne po Klassic Skins, DLC do gry. Nowy dodatek wprowadzi czterech nowych wojowników, w tym zupełnie nową postać - Skarlet.

Fani serii Mortal Kombat mają powody do zadowolenia. Nie dość, że najnowsza gra reprezentująca markę, zbiera znakomite recenzję, to jeszcze Warner Bros. dba o nich wypuszczając kolejne dodatki.

Od premiery najnowszego Mortal Kombat minęły niespełna dwa miesiące. Jednak już teraz przewidziano drugie DLC uzupełniające podstawową wersję gry o 4 nowych wojowników.

Najbardziej oczekiwaną z nich jest wojowniczką Skarlet, która miała już być dostępna w podstawowej wersji gry. Ponadto otrzymamy możliwość gry purpurowym ninja o imieniu Rain (znanym chociażby z Mortal Kombat 3) oraz niewidomym Kenshim. Jak dotąd nie ujawniono, kto będzie czwartym bohaterem nowego dodatku.

DLC ukaże się 21 czerwca i ma być dostępne za pośrednictwem PlayStation Network oraz Xbox Live (za 400 punktów Microsoftu).

Poniżej przedstawiamy filmik prezentujący historię Skarlet.