Mortal Shell - następca kultowego Darks Souls trafi na PS4 już za dwa tygodnie

Sympatycy najbardziej wymagających gier jak Dark Souls, Nioh czy Sekiro mogą już zacierać ręce. Za niespełna dwa tygodnie na PS4 zadebiutuje Mortal Shell.

W kwietniu tego roku, niezależne studio Cold Symmetry zapowiedziało swój pierwszy projekt - Mortal Shell, grę RPG akcji wzorowaną na klasycznym Dark Souls od From Software. Po ogromnym sukcesie otwartych beta testów, które odbyły się w lipcu, twórcy gry ogłosili, że są już gotowi wydać finalną wersję swojej produkcji. Premiera Mortal Shell odbędzie się za niespełna dwa tygodni, dokładnie 18 sierpnia, produkcja na PlayStation 4 została wyceniona na niecałe 30$, co powinno przełożyć się u nas na około 120 złotych.

Mortal Shell charakteryzuje nielinowa kampania, rozbudowany system rozwoju postaci, wysoki poziom trudności i złożony, acz niezwykle satysfakcjonujący system walki. Jeśli jesteście ciekawi, jak duchowy spadkobierca Dark Souls prezentuje się w akcji, to koniecznie obejrzyjcie poniższy zwiastun z okazji ogłoszenia daty debiutu.

Zobacz również:

  • Co łączy Elden Ring i serię Assassin's Creed?
  • Polski souls like z Achillesem w roli głównej? To się dzieje

Jeśli lubicie gry "souls-like" to oprócz warto spróbować swoich sił w znakomitym Nioh 2, szczególnie, że do gry zawitało już pierwsze obszerne rozszerzenie - "Uczeń Tengu".