Moto G8 Power Lite w dobrej cenie - trafia do sprzedaży w Polsce

Już od przyszłego tygodnia, Motorola Moto G8 Power Lite trafi do polskich sklepów. Poznaliśmy sugerowaną cenę urządzenia.

Dokładnie 799 zł, to rekomendowana cena dla nowej Moto G8 Power Lite. Wydając stosunkowo niewielką kwotę otrzymamy wszechstronny telefon o pojemnej baterii 5000 mAh, wyposażony w zestaw trzech aparatów fotograficznych.

Dzięki zastosowaniu pojemnego akumulatora i dość energooszczędnych podzespołów, Moto G8 Power Lite ma wytrzymać nawet do 3 pełnych dni bez konieczności doładowywania. Ma to przekładać się na blisko 100 godzin strumieniowania muzyki lub 19 godzin oglądania filmów.

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 14.09.2021]

Zróżnicowany zestaw aparatów, który jest wyróżnikiem serii moto G, trafił również do modelu Power Lite. Tym razem do dyspozycji użytkowników oddano kamerę główną 16 MP z trybem szerokokątnym oraz aparat Marco Vision z czterokrotnie większym przybliżeniem niż w przypadku standardowych kamer.

Moto G8 Power Lite w dobrej cenie - trafia do sprzedaży w Polsce

Ponadto Moto G8 power lite oferuje 6,5-calowy wyświetlacz Max Vision i ośmiordzeniowy procesor wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Wszelkie dane można przechowywać we wbudowanej pamięci o pojemności 64 GB. Dodatkowo możliwe jest zastosowanie kart microSD o pojemności do 256 GB.

Producent podkreśla również obecność dedykowanego zestawu Funkcje Moto oraz hydrofobowej powłoki.

Zobacz również: Motorola Edge+ - przeciek potwierdza obiektyw 108 Mpix i wyświetlacz waterfall