Motorola DROID Turbo: "wyciekła" instrukcja obsługi

Motorola DROID Turbo to wydajny smartfon z ekranem QHD. W Sieci pojawiła się właśnie instrukcja obsługi tego urządzenia przygotowana przez sieć Verizon.

Do Sieci "wyciekła" 73-stronicowa instrukcja smartfona Motorola DROID Turbo przygotowana przez sieć Verizon, dzięki której możemy sporo dowiedzieć się na temat jego możliwości oraz zobaczyć, jak będzie wyglądał:

Motorola DROID Turbo

Motorola DROID Turbo

Urządzenie korzystało będzie z 5,2-calowego pozwalającego na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli) i wspierającego energooszczędną funkcję Moto Display, dzięki której na ekranie blokady wyświetlane są różne informacje (np. o nieodebranych połączeniach, czy wiadomościach). Ponadto zaoferuje do dyspozycji użytkownika funkcje Moto Actions (obsługa wybranych funkcji za pomocą ruchu dłonią) i Moto Voice (kontrola smartfona za pomocą poleceń głosowych), moduł NFC, łączność 4G LTE, możliwość bezprzewodowego ładowania oraz aparat o rozdzielczości 21 MP wspomagany dwoma diodami LED i pozwalający na nagrywanie filmów w rozdzielczości 2160p.

Specyfikacja

Wcześniej Motorola DROID Turbo pojawił się w benchmarku ujawniając, że dysponuje układem Snapdragon 805 (4x Krait 450 CPU 2,65 GHz, Adreno 420 GPU), 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flash.