Motorola Droid 3 - nowe informacje

Popularny telefon Motoroli, który w Polsce jest raczej znany jako Milestone, powinien niebawem doczekać się nowego wydania. Kolejne szczegóły na jego temat pojawiły się wraz z filmem, który trafił do Internetu, a prezentował właśnie zapowiadanego Droida 3.

Niemiecki blog PhonePads zaprezentował filmy, które pokazywały, że Droid 3 jest sporym postępem w stosunku do poprzednika. Filmy zostały już usunięte przez Motorolę, ale widać było na nich m.in. 8 Mpix aparat z podwójna lampą błyskową LED. Może on kręcić filmy HD 1080p. Nie ma jednak klawisza dedykowanego aparatowi.

Ważną zmianą w stosunku do poprzedniego Droida, czy też Milestone'a, jest klawiatura o 5 rzędach, w której najwyższy z nich jest przeznaczony na cyfry. Smartfon Motoroli ma też wejścia micoUSB i miniHDMI oraz dwa odrębne przyciski do zmiany głośności. Jego 4-calowy ekran ma rozdzielczość 960 x 540 pikseli, a procesorem będzie NVIDIA Tegra 2 lub OMAP.

Zobacz również:

  • Nowa Motorola razr 40 Ultra jest bardzo fajna, ale ma jedną fatalną wadę

Znak wodny na filmie informował, że oprogramowanie telefonu nie jest jeszcze w wersji finalnej. Oznacza to, że Motorola może dopracowywać swój interfejs graficzny dla Androida albo nawet myśli o wydaniu Droida 3 z systemem Android 3.4 Ice Cream Sandwitch.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: