Motorola Droid 3 - specyfikacja krąży w Sieci

Nowa Motorola Droid (znana w Europie jako Milestone) ciągle nie została oficjalnie przedstawiona, jednak w Sieci pojawiła się już jej specyfikacja. Smartfon otrzyma wyświetlacz qHD, dwurdzeniowy procesor oraz pięciorzędową klawiaturę QWERTY.

Motorola Droid 3 - specyfikacja krąży w Sieci

Informacje o Droid 3 już krążą w Sieci (źródło: droid-life.com)

Droid 3 to kolejne wcielenie flagowego smartfona Motoroli. W Europie urządzenia te sprzedawane są jako Milestone. Nowy Droid ciągle nie został oficjalnie zaprezentowany jednak już nie pierwszy raz w Sieci pojawiają się nieoficjalne informacje na jego temat. Na początku czerwca pokazywaliśmy m.in. pierwsze zdjęcie oraz szczątkową specyfikację. Dziś znamy kolejne szczegóły.

Motorola Droid 3 będzie działać pod kontrolą Androida Gingerbread (2.3). Smartfon otrzyma 4-calowy ekran pracujący w bardzo wysokiej rozdzielczości 960x540 pikseli (qHD). Z tyłu producent umieścił 8-megapikselowy aparat cyfrowy z możliwością nagrywania filmów Full HD. Znajdziemy tam także diodowego flesza.

Zobacz również:

  • W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Motoroli RAZR 2023 i przyznam, że sam już nie wiem co mam o niej myśleć

Wiadomo już także, że Droid 3 otrzyma dwurdzeniowy procesor Texas Instruments OMAP 4430 taktowany na 1GHz. Co ciekawe nawet na rynku amerykańskim nowy Droid 3 nie będzie wspierać technologii 4G. Nie zmieni się natomiast flagowy element serii czyli wysuwana fizyczna klawiatura. Będzie ona posiadać pięć rzędów klawiszy, w tym osobno dedykowane dla cyfr.

Droid 3 pojawi się w USA już 14 lipca. W najbliższym czasie urządzenie powinno także trafić do Europy jako Milestone 3.