Motorola Droid (Milestone) 3 - coraz więcej szczegółów

Na jednym z niemieckich blogów pojawiły się nowe informacje o Motoroli Droid 3. Smartfon znany w Europie jako Milestone ma się pojawić na rynku w najbliższym czasie. Znamy już niektóre z jego możliwości.

Droid 3/ Milestone 3 (zdjęcie: HowardForums.com)

Zobacz też:

Motorola Droid 3 ma się nie różnić z wyglądu w stosunku do poprzedników. Za to w kwestii specyfikacji i możliwości nastąpi duży krok naprzód. Tak przynajmniej wynika z danych opublikowanych przez niemiecki blog PhonePads.

Droid 3, który w Europie będzie najpewniej występować pod nazwą Milestone 3, otrzyma 8-megapikselowy aparat cyfrowy z możliwością nagrywania filmów Full HD (1080p). Ponadto posiadać będzie 4-calowy ekran o rozdzielczości 960x540 pikseli oraz dwurdzeniowy procesor, prawdopodobnie Tegrę 2 lub OMAP. Więcej informacji o specyfikacji można na stronie pcworld.pl.

Zobacz również:

  • Motorola Razr 3 - zdjęcia, specyfikacja, cena, premiera [25.05.2022]
  • Bandai Namco wprowadza na rynek Tamagotchi z R2-D2

Oby tylko Motorola wzięła się za poprawę wyników w kwestii promieniowania. Przypomnijmy, że poprzednie modele z serii znalazły się na niechlubnych, ostatnich pozycjach wśród najbardziej promieniotwórczych smartfonów. Całe zestawienie można zobaczyć po kliknięciu w obrazek poniżej.

Motorola Droid (Milestone) 3 - coraz więcej szczegółów

Najbardziej promieniujące telefony z Androidem