Motorola Droid Razr, najcieńszy smartfon na rynku

Motorola Droid Razr smartfon na rynku. Działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3.5 a jego największą zaletą ma być grubość - zaledwie ok 7mm grubości i ważyć 130g. Będzie też nagrywać wideo w rozdzielczości 1080p.

Motorola Droid Razr, najcieńszy smartfon na rynku

Motorola Droid Razr, najcieńszy smartfon na rynku

W zeszłym tygodniu cały świat zwrócił oczy na Samsunga, który zaprezentował telefon Galaxy Nexus, który powstał w ścisłym partnerstwie z Google, i jest także pierwszym smartfonem napędzanym przez system Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. Zaledwie dzień wcześniej świat ujrzał najnowszy efekt pracy inżynierów z Motoroli.

Nowy telefon otrzymał nazwę Droid Razr, nawiązując do poprzednich, bardzo udanych telefonów tej firmy. Trafia na rynek wyposażona w system w wersji Gingerbread praktycznie w dniu premiery nowej wersji. Wiemy jednak, że w niedalekiej przyszłości dostanie aktualizację. Dziwi to tym bardziej, że Google, czyli właściciel systemu Android niedawno... kupił Motorolę.

Zobacz również:

Nowy telefon posiada ekran wykonany w technologii Super Amoled o przekątnej 4.3 cala ze szkłem Gorilla Glass. Nie wyświetla obrazu w rozdzielczości HD, tylko 960 na 540 pikseli. Napędzać ją będzie dwurdzeniowy procesor i będzie współpracować z siecią 4G LTE. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Przeczytaj naszą recenzję Motoroli RAZR w serwisie PCWorld!