Motorola Moto E6 Play - wyciekły rendery

Dzisiaj do sieci trafiły rendery pokazujące, jak ma wyglądać Moto E6 Play. Czy są prawdziwe i co nam mówią o tych modelach?

Choć Moto E6 Play nie jest tak wyczekiwany, jak Moto G8 czy Moto G8 Plus, może okazać się bardzo ciekawą propozycją dla każdej osoby, która ma średni budżet na nowy telefon. Rendery pokazują dwie wersje kolorystyczne - błękitną oraz czarną. Jak widzimy, czytnik odcisków palców został umieszczony na tylnej ściance obudowy, gdzie znajduje się pojedynczy obiektyw aparatu tylnego oraz lampa błyskowa - chociaż widziane z daleka mogą przypominać dwa obiektywy.

Motorola Moto E6 Play - wyciekły rendery

Z przodu mamy wyświetlacz, który może pokazywać obraz w proporcjach 16:9 lub 18:9. Otaczają go niewielkie ramki, a wszystkie przyciski zostały umieszczone po prawej stronie urządzenia. W dolnej części widać port microUSB oraz wejście słuchawkowe 3,5 mm. Niestety, wraz z wyciekiem renderów nie podano żadnych dodatkowych informacji na temat specyfikacji technicznej smartfona, ale wszystkiego dowiemy się 24 października, kiedy Motorola ma zaprezentować oficjalnie linię G8 oraz pozostałe nowe modele smartfonów.

Zobacz również:

  • W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Motoroli RAZR 2023 i przyznam, że sam już nie wiem co mam o niej myśleć