Motorola Moto G trafiła do oferty sieci Play

Moto G to wydany w zeszłym roku smartfon Motoroli ze średniej półki. To tańsza i bardziej uboga w funkcje wersja telefonu Moto X, który przeznaczony był głównie na amerykański rynek. Mniejszy kuzyn flagowca nie zachwyca specyfikacją, ale ze względu na świetny stosunek ceny do jakości to bardzo lubiany przez konsumentów model.

Po przejęciu mobilnego odziału Motoroli przez Google trzeba było czekać rok na pierwsze telefony będące efektem tego mariażu. Urządzenia powstały dzięki współpracy twórców sprzętu i programistów tworzących kod systemu Android. Okazały się też

Pierwszym telefonem był plasujący się między górną i średnią półką Moto X. W urządzeniu znalazł się specjalny chip rozpoznający mowę użytkownika i zestaw komend głosowych oferujący znacznie więcej możliwości niźli Google Now znane z czystego Androida. Niedługo później do Moto X w ofercie dołączył też tańszy model o nazwie Moto G, który wyróżniał się nie tylko dodatkowymi funkcjami, ale też bardzo dobrą optymalizacją systemu.

Motorola Moto G trafiła do oferty sieci Play

Z początku najnowsze smartfony Moto X i Moto G były dostępne wyłącznie na macierzystym rynku Motoroli. Na szczęście dla nas producent zdecydował się w końcu wprowadzić urządzenia do nieco szerszej dystrybucji poza granicami USA. Dzięki temu telefon pojawi się oficjalnie w naszym kraju w ofercie sieci Play, a osoby zainteresowane tym konkretnym modelem nie będą musiały go zamiawiać na własną rękę zza granicy. Z cennikiem tego telefonu można zapoznać się na stronie internetowej operatora. Ceny wyglądają bardzo zachęcająco.

źródło: blogplay.pl