Motorola Moto G trzeciej generacji pojawia się w sieci przed premierą

Moto G to bardzo udany smartfon, którego następca był jeszcze ciekawszą propozycją. Teraz przystępny cenowo telefon od Motoroli może doczekać się niedługo kolejnej wersji. Już wiemy, czego możemy się spodziewać po tym urządzeniu.

Na kilka dni przed spodziewaną premierą nowego telefonu Moto Gdo sieci trafiły nieoficjalnie informacje na temat trzeciej generacji budżetowego smartfonu Motoroli. Nie tylko możemy obejrzeć zdjęcia modelu prezentującego jak ma rzekomo wyglądać nowe urządzenie, ale ujawniono też kilka szczegółów dotyczących specyfikacji.

Największą niespodzianką wydaje się być zastosowanie w urządzeniu obudowy odpornej na kontakt z wodą. Producentowi udało się uzyskać certyfikat IPX7, co oznacza że telefon nie powinien się uszkodzić podczas trwającego pół godziny zanurzenia w wodzie na głębokość metra.

źródło: <a href=http://9to5google.com/2015/07/20/leaked-3rd-gen-moto-g-dummy-unit-specs>9to5google.com</a>

źródło: <a href=http://9to5google.com/2015/07/20/leaked-3rd-gen-moto-g-dummy-unit-specs>9to5google.com</a>

Motorola Moto G trzeciej generacji ma być wyposażona w czterordzeniowy procesor i slot na kartę pamięci. W urządzeniu znajdzie się się modem LTE, a za zasilanie urządzenia będzie odpowiadało ogniwo o pojemności 2470 mAh.

W smartfonie będą umieszczone dwa aparaty fotograficzne. Główny, 13-megapikselowy pozwoli na nagrywanie zdjęć i robienie filmów, a 5-megapikselowa przednia kamera pozwoli na prowadzenie wideorozmów i wykonywanie zdjęć typu selfie.

Najbliższa konferencja Motoroli odbędzie się już za tydzień, czyli 28 lipca. Tego dnia dowiemy się, czy dzisiejsze doniesienia o pojawieniu się Motoroli Moto G (3 gen.) znajdą pokrycie w rzeczywistości. Klienci w Stanach Zjednoczonych będą mogli prawdopodobnie wybrać kolorystykę telefonu z wykorzystaniem narzędzia online Moto Maker.

źródło: 9to5google.com