Motorola One Fusion+ - specyfikacja i data premiery w sieci

W ostatnim miesiącu dowiedzieliśmy się, że do końca drugiego kwartału 2020 roku Motorola pokaże dwa nowe smartfony. Są to modele nazwane One Fusion i One Fusion+. Dzisiaj w sieci pojawiły się informacje o specyfikacji tego drugiego.

Jeśli wierzyć informacjom z YouTube, Motorola One Fusion+ działa pod kontrolą procesora Snapdragon 730 i wyposażony ją w wyświetlacz 6,5" z rozdzielczością natywną 1080 p. Całość ma działać pod kontrolą systemu Android 10 oraz być zasilana przez baterię o solidnej pojemności 5000 mAh. Premiera smartfona nastąpi w czerwcu, nie podano jednak dokładnej daty. Na materiale wideo widzimy natomiast prawdopodobny wygląd tego modelu. Jest jednak zbyt podobny do Motorola Edge, aby był prawdziwy.

Motorola One Fusion+ - specyfikacja i data premiery w sieci

Widzimy na renderze cztery obiektywy aparatu tylnego - główny to prawdopodobnie 64 MP, a na jednym z boków umieszczono czytnik linii papilarnych. Na dole urządzenia mają znajdować się port USB typu C oraz wejście 3,5 mm, czyli gniazdo słuchawkowe. Na wyświetlaczu nie widzimy notcha aparatu przedniego, a więc - prawdopodobnie - zostanie tu zastosowany mechanizm pop-up. Wracając do specyfikacji, mają być dostępne dwie wersje: 4 GB RAM + 64 GB pamięci oraz 6 GB RAM i 128 GB pamięci. Każda dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: Cloud oraz SugarFrost.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, powinniśmy poznać oficjalne dane na temat urządzeń w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: GSM Arena