Motorola RAZR, recenzja. Poznaj najcieńszy smartfon na rynku

Motorola RAZR to najnowszy smartfon w ofercie tej amerykańskiej firmy. Cechuje go ponadprzeciętna wydajność, a spośród konkurencji wyróżnia grubość - zaledwie nieco ponad 7mm. Smartfon światową premierę będzie miał dopiero 11 listopada, ale już teraz możecie przeczytać naszą recenzję.


Nowy smartfon od Motoroli

Motorola RAZR dopiero niedawno została zaprezentowana. Jest to smartfon, który plasuje się w czołówce wszystkich urządzeń z Androidem na rynku pod względem specyfikacji technicznej. Na pokładzie znajduje się dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHza, 1GB pamięci RAM i ekran o przekątnej 4.3 cala i rozdzielczości 960 na 540 pikseli. Napędzany jest przez system Android w wersji 2.3.5 Gingerbread. Na szczęście można się spodziewać bardzo szybciej aktualizacji do niedawno zaprezentowanej nowej wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Zapoznaj się z naszą recenzją

Chociaż światowa premiera smartfonu zaplanowana jest dopiero na 11 listopada, a w naszym kraju telefon zawita dopiero w grudniu, my już przez ponad tydzień ją testowaliśmy. Sprawdziliśmy jak Motorola RAZR sprawdza się w codziennych zastosowaniach - zarówno przy pracy jak i w rozrywce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną recenzją w serwisie PCWorld. Aby do niej przejść, kliknij w zdjęcie poniżej.

Zobacz również:

  • Nowa Motorola razr 40 Ultra jest bardzo fajna, ale ma jedną fatalną wadę
  • Składane ekrany to przyszłość mobilnej technologii. Najlepsze składane smartfony w 2023 roku

Motorola RAZR, recenzja. Poznaj najcieńszy smartfon na rynku

Zapoznaj się z naszą recenzją Motoroli RAZR w serwisie pcworld.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: