Motorola Razr 2019 na pierwszych oficjalnych renderach

Do sieci trafiły pierwsze oficjalne rendery smartfonu Razr 2019 - pierwszego modelu z elastycznym ekranem w portfolio Motoroli.

Motorola szykuje się do premiery swojego pierwszego smartfonu z elastycznym ekranem - Razr 2019. Producent zdradził wcześniej, że prezentacji nowego modelu możemy spodziewać się 13 listopada. Jednak już dzisiaj możemy podziwiać smartfon w pełnej krasie, a to dzięki znanemu leaksterowi - Evanowi Blassowi.

Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, opublikował on pierwsze oficjalne zdjęcia Motorali Razr 2019, które, jak widać wyraźnie, pochodzą z reklamy urządzenia.

Motorola Razr 2019 na pierwszych oficjalnych renderach

Producent zdecydował się postawić na klasyczny design "telefonu z klapką", wzbogacając go jednak o nowoczesne funkcje jak choćby specjalny zawias, który ułatwi użytkownikom bezpieczne składanie elastycznego ekranu czy dodatkowy wyświetlacz na zewnętrznej części smartfonu.

Według wcześniejszych informacji, Motorola Razr 2019 otrzyma dwa ekrany: główny (OLED) o przekątnej 6,2-cala oraz dodatkowy o rozdzielczości 600 x 800 pikseli, który będzie dostępny po złożeniu ekranu głównego. Dodatkowy ekranik może nam posłużyć do wyświetlania najistotniejszych informacji i powiadomień. Na pokładzie Razr 2019 znajdzie się prawdopodobnie również: procesor Qualcomm Snapdragon 710, 4 GB lub 6 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Nieco rozczarowuje akumulator urządzenia, którego pojemność, według "przecieków", ma wynosić zaledwie 2730 mAh.

Motorola Razr 2019 na pierwszych oficjalnych renderach

Motorola Razr 2019 do najtańszych smartfonów należeć nie będzie, spekuluje się, że cena startowa urządzenia może wynieść nawet 1500 dolarów.

źródło: gsmarena.com/evan blass