Motorola Razr - edycja złota ujawniona

Niedawno Motorola pokazała swój składany Razr, a następnie... przesunęła jego premierę. W oczekiwaniu na nią mamy informację o złotej edycji.

Jak do tej pory Motorola Razr pokazywana była tylko w jednej wersji kolorystycznej - Noir Black, czyli ciemnej. Obecnie okazało się, że szykowana jest również złota. Nie byłaby to nowość w portfolio marki - w 2006 roku Motorola współpracowała w domem mody Dolce & Gabbana nad limitowaną edycją Razr V3i (zdjęcie poniżej). Możemy zatem spodziewać się podobnego designu i kolorystyki.

Motorola Razr - edycja złota ujawniona

Motorola jak na razie nie przesunęła ostatnio podanej daty premiery - jest nią 18 luty. Przypominam, że pierwotny plan przewidywał debiut urządzenia właśnie dzisiaj, 6 lutego. Wiemy, że Motorola pracuje nad razr 2019 z 5G - być może tego dnia również i ten model zostanie zaprezentowany. Oczekujemy także na targi World Mobile Congress, gdzie producent ma zaprezentować swoje najlepsze modele na ten rok - na pewno będzie wśród nich Moto G8 Stylus, którego render zamieściliśmy dzisiaj. Być może pojawi się również flagowiec Edge+ - jak na razie jego istnienie jest czysto teoretyczne.