Motorola Razr - premiera przesunięta!

Według pierwotnych planów, składana Motorola Razr miała trafić do pierwszych nabywców 6. lutego. Jednak będą oni musieli poczekać nieco dłużej.

Motorola zapowiadała model Razr już w maju 2019 roku, potem wg planów miał ukazać się na rynku w listopadzie, ale ostatecznie oficjalna prezentacja odbyła się w styczniu. Byliśmy na polskiej imprezie poświęconej temu telefonowi - zobacz "Składana Motorola dociera nad Wisłę - Polska premiera Moto razr!" Zamówienia można składać globalnie od 26 stycznia, a pierwsi nabywcy mieli otrzymać swoje egzemplarze 6 lutego. Jednak dzisiaj Motorola przesunęła datę premiery o 12 dni - na 18 lutego. Dlaczego?

Tego akurat nie podano - po prostu data dostępności telefonu na stronach Verizon (wyłączny dystrybutor urządzenia w USA) oraz Motoroli została zmieniona. Nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia na ten temat, jednak optymistyczne wyjaśnienie poślizgu mówi o większej ilości zamówień, niż spodziewał się producent. Ten jednak jak dotąd nie zdradził tej liczby. Wyjaśnienie pesymistyczne to problemy techniczne lub też... mało zamówień. A ponieważ nic nie wiadomo, warto zaczekać, co powie na ten temat sama Motorola - prędzej czy później będzie musiała skomentować ten fakt.