Motorola V3 już na polskim rynku!

Na rodzimy rynek trafia właśnie kolejny model telefonu komórkowego firmy Motorola o symbolu V3. Jest to 4-zakresowy model z klapką, kamerą cyfrową i wbudowaną pamięcią o pojemności 5 MB.

Telefon komórkowy Motorola V3

Telefon komórkowy Motorola V3

Motorola V3 obsługuje bezprzewodową łączność w standardzie Bluetooth (do 100 m). Posiada ponadto kamerę cyfrową z czterokrotnym zoomem, rejestrującą obraz w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli), odtwarzacz wideo pracujący w formatach MPEG-4 i 3GPP, a także możliwość stosowania zarówno dzwonków polifonicznych, jak i plików MP3.

Urządzenie jest kompatybilne z technologią MMS, EMS, GPRS, WAP, posiada wbudowanego klienta poczty elektronicznej oraz komunikator. Bateria litowo-jonowa 680 mAh zapewnia czas czuwania telefonu do 290 godzin i czas rozmowy do 430 minut. W komplecie oprócz telefonu znajduje się zestaw słuchawkowy mono, oprogramowanie MobilePhoneTools ver. 3.11, kabel mini-USB do komputera, ładowarka, wtyczka kątowa do ładowarki, skórzane etui oraz klip mocujący telefon do paska.

Waga telefonu nie przekracza 98 gramów, a jego wymiary po zamknięciu klapki wynoszą 53 x 98 x 13,9 mm. Aparat posiada kolorowy wyświetlacz wewnętrzny o przekątnej 5,6 cm (2,2"), pracujący w rozdzielczości 176 x 220 pikseli i oferujący 262 tysięcy kolorów. Oprócz niego, po zewnętrznej stronie klapki znajduje się dodatkowy wyświetlacz 96 x 80 pikseli oferujący 4 tysiące kolorów.

Telefon komórkowy Motorola V3 jest już dostępny w ofercie operatorów sieci Plus i Era oraz niezależnych dystrybutorów.

Więcej informacji: Motorola


Zobacz również