Motorola Xoom 2 Media Edition, recenzja. Tablet pełen sprzeczności

Motorola Xoom 2 Media Edition jest jednym z dwóch urządzeń, które zastąpiły w ofercie tej amerykańskiej firmy pierwszego Xooma. Był on urządzeniem, na którym Google zaprezentował światu pierwszą wersję Androida przeznaczoną dla tabletów.


Niecodzienny design to nie wszystko

Pierwszy Xoom nie był najlepszym urządzeniem, ale można mu to wybaczyć jako problemy wieku dziecięcego. Był pierwszym urządzeniem, które posiadało system Android w wersji 3.0 Honeycomb przeznaczony wyłącznie dla tabletów. Jednak jego następcy, w tym Xoom 2 Media Edition są nieco w tyle za konkurencją w postaci chociażby Samsunga. Mamy nadzieję, że Motorola wyciągnie wnioski i następne tablety będą już lepiej przemyślane. Zwłaszcza, że Google sfinalizowało zapowiadany już kilka miesięcy temu zakup Motorola Mobility.

Recenzja AndroidLife

Tablet Motorola Xoom 2 Media Edition posiada nietypowy, bo 8.2 calowy ekran o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli. Już tutaj może dziwić specyfikacja tabletu nastawionego na multimedia - ekran o popularniejszej, większej i lepszej do oglądania filmów przekątnej 10 cali znajduje się w podstawowej wersji Xooma 2. Najbardziej jednak zaskoczył nas fakt braku slotu na kartę microSD oraz ilość pamięci wbudowanej w urządzeniu. 16GB na multimedia w dobie filmów HD i gier zajmujących nawet 1GB przestrzeni dyskowej wydaje się to bardzo małą wartością. Tablet możecie obejrzeć w naszej wideorecenzji na kanale YouTube portalu PC World, a więcej o specyfikacji tego tabletu, naszych wrażeniach z codziennego użytkowania, i reszcie niespodzianek jakie kryje ten tablet przeczytacie w naszej recenzjii na portalu AndroidLife (kliknij obrazek poniżej)

Zobacz również:

  • Najmocniejsze smartfony z Androidem [RANKING 2022]

Motorola Xoom 2 Media Edition, recenzja. Tablet pełen sprzeczności

Przeczytaj recenzję w AndroidLife!