Motorola Xoom 2 Media Editon. Wideorecenzja

O Motoroli Xoom 2 Media Edition pisaliśmy już dwukrotnie. Przygotowaliśmy dla Was także wideorecenzję tego tabletu, aby jej pokazać jej wady i zalety, o których wspominaliśmy w artykułach. Zapraszamy do obejrzenia jej w rozwinięciu wpisu.


Motorola Xoom 2 Media Edition

Dziś na piątkowy wieczór prezentujemy Wam wideorecenzję tabletu Motorola Xoom 2 Media Edition. Nowy tablet Motoroli jest urządzeniem pełnym sprzeczności. Z jednej strony zachwyca jego niecodzienny design, z drugiej dziwi kilka rozwiązań sprzętowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego dedykowane przeznaczenie. O tym 8.2 calowym tablecie pisaliśmy już na łamach naszego serwisu AndroidLife.pl - zarówno o jego specyfikacji i wykonaniu jak i o zastosowanym oprogramowaniu, którym jest Android Honeycomb 3.2.

Zobacz także:

Motorola RAZR, recenzja

Polska premiera

Mimo naszych nadziei ani jeden nowy tablet od Motoroli nie został zaprezentowany na tegorocznych styczniowych targach CES w Las Vegas, ani późniejszych MWC w Barcelonie. Ostatnie nowości pojawiły się za granicą jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Są to dwa nowe tablety: Xoom 2 o ekranie wielkości 10 cali (tak jak jego poprzednik), oraz nieco mniejszy, bo 8.2 calowy Xoom 2 Media Edition, któremu poświęcony jest ta recenzja. Chociaż ich światowa premiera miała miejsce w zeszłym roku, do sprzedaży w Polsce trafią dopiero w tym miesiącu.

Zapraszamy z tego miejsca także do obejrzenia naszej poprzedniej wideorecenzji najnowszego smartfona firmy HTC, modelu One S.

Wideorecenzja