Motorola szykuje "najmądrzejszy" smartfon na świecie

Motorola szykuje smartfon, który ponoć będzie "najmądrzejszy" ze wszystkich smartfonów.

Smartfon Moto X odniósł spory sukces rynkowy, co potwierdza, że Motorola ma możliwości konkurowania z czołowymi producentami na świecie. Dzisiaj biorąc pod uwagę doniesienia ze strony firmy Qualcomm wiemy już, że Motorola pracuje nad kolejnym flagowcem, który będzie korzystał z układu Snapdragon 810. Co więcej, pojawiły się sugestie, że będzie to urządzenie "mądrzejsze" od pozostałych nowych flagowców.

Autorem tego stwierdzenia jest użytkownik Twittera Ricciolo, który dał się poznać do tej pory jako autor trafnych "przecieków" na temat produktów firmy Sony.

Zobacz również:

Motorola szykuje "najmądrzejszy" smartfon na świecie

Motorola szykuje smartfon "mądrzejszy" od innych?

Co jednak miał na myśli? Nie chodzi tutaj raczej o możliwości czysto sprzętowe (pod tym względem chyba najciekawiej zapowiada się smartfon Galaxy S Edge dysponujący ekranem zachodzącym na dwie krawędzie obudowy), lecz duży nacisk ze strony Motoroli na oprogramowanie, które powinno zapewnić użytkownikowi doświadczenia niespotykane na nadchodzących platformach konkurencji.

Wkrótce (2-5 marca 2015 r.) odbędą się targi MWC w Barcelonie, podczas których poznamy kolejne flagowe smartfony części czołowych firm. Biorąc pod uwagę fakt, że Motorola przeszła w "ręce" Lenovo oraz to, że obecnie nie ma żadnych przecieków na temat kolejnego flagowca sygnowanego tą marką wydaje się, że raczej nie powinniśmy oczekiwać premiery tego urządzenia podczas wspomnianych targów.