Motorola szykuje się do premiery Moto G9 Play - smartfon otrzymał właśnie certyfikat Wi-Fi

Smartfon Motoroli o oznaczeniu XT2052-1 otrzymał certyfikat Wi-Fi. To prawdopodobnie nadchodząca Moto G9 Play.

Motorola uzyskała właśnie kolejny certyfikat Wi-Fi dla swojego nadchodzącego urządzenia oznaczonego numerem modelu XT2052-1. W chwili obecnej nie wiadomo, o jaki smartfon chodzi, ale prawdopodobnie będzie to Moto G9 Play wchodząca w skład rodziny Moto G9 na 2020 rok.

Motorola szykuje się do premiery Moto G9 Play - smartfon otrzymał właśnie certyfikat Wi-Fi

Źródło: gsmarena.com

Podejrzewamy, że nowy smartfon to Moto G9 Play ze względu na nazwę modelu. Wcześniej na rynku pojawiła się Moto G7 Play oznaczona numerem modelu XT1952, która później została zastąpiona przez Moto G8 Play.

Jeżeli przypuszczenia okażą się prawidłowe Moto G9 Play zadebiutuje na rynku z preinstalowanym Androidem 10 oraz modułem Wi-Fi obsługującym sieci o częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz.

To praktycznie wszystkie informacje, jakie można znaleźć w sieci, które odnoszą się do nadchodzącej Moto G9 Play. Nowy smartfon z pewnością zaoferuje lepszą specyfikację techniczną od swojego poprzednika.

Motorola Moto G8 Play wyposażona została w aparat główny z trzema obiektywami - 13 MP sensorem głównym, 8 MP matrycą szerokokątną oraz 2 MP czujnikiem głębi. Z przodu znalazł się 6,2 calowy wyświetlacz Max Vision o rozdzielczości HD+ wykonany w technologii IPS LCD. W niewielkim wycięciu umieszczono 8 MP aparat do selfie. Za wydajność odpowiada procesor MediaTek Helio P70M wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej. Moto G8 Play posiada akumulator o pojemności 4000 mAh ładowany za pomocą 10 W ładowarki. Nie zabrakło również czytnika linii papilarnych umieszczonego na pleckach.

Jak widać z powyższej specyfikacji Moto G8 Play to bardzo podstawowy smartfon dla mniej wymagających użytkowników. Podejrzewamy, że nowa Moto G9 Play zaoferuje wydajniejszy procesor oraz większą ilość pamięci operacyjnej. Moto G9 Play będzie najtańszym modelem z serii G9.

Źródło: 91mobiles.com