Motorola znów naśmiewa się z produktów Apple'a

Motorola po raz kolejny zaprezentowała "ostrą" reklamę swojego tabletu Xoom. Tak jak poprzednio, "dostało" się przede wszystkim konkurencyjnym produktom spod znaku Apple’a.

Tablet Motorola Xoom okazał się jednym z największych hitów styczniowych targów CES. Już wcześniej było o nim głośno za sprawą reklamy, w której produkty konkurencji, m.in. Apple iPad porównano do "wielkiego smartfona".

Z okazji Super Bowl Motorola zaprezentowała kolejną reklamę, w której jeszcze mocniej naśmiewa się z Apple’a sugerując, że jej produkty doprowadzą do sytuacji znanej z książki "Rok 1984" George’a Orwella.

Zobacz również:

  • Recenzja: Mój pierwszy składany smartfon, czyli test Motoroli RAZR 2022!

Co więcej, reklama Motoroli jest nawiązaniem do tej stworzonej w 1984 roku przez firmę z nadgryzionym jabłkiem. Wtedy to firma Apple przekonywała w bardzo podobnym spocie, że jej Macintosh uratuje świat przed totalną unifikacją.

Teraz Motorola Xoom ma być lekarstwem na zalew produktów Apple. Trzeba przyznać, że pierwszy tablet ze stworzonym specjalnie pod kątem takich urządzeń systemem Android Honeycomb prezentuje się naprawdę imponująco. Niestety w rzeczywistości produkt ten raczej nie będzie "zabójcą" iPada chyba, że plotki o jego wysokiej cenie okażą się nieprawdziwe.

Poniżej prezentujemy tegoroczny spot Motoroli oraz reklamę Apple’a z 1984 roku. Obydwa emitowane podczas Super Bowl.