Motus PRO10 Sport GT - hulajnoga doskonała

Nowa hulajnoga elektryczna Motus PRO10 Sport GT to szybki model sportowy o niesamowitej mocy, zasięgu i luksusowym designie.

Motus PRO10 Sport GT - hulajnoga doskonała

Na rynek hulajnóg wkracza prawdziwie sportowa maszyna gwarantująca zastrzyk adrenaliny. Nowy Motus PRO10 Sport GT bije konkurencję na głowę i przesuwa granice perfekcji.

Komfort jazdy, duża moc, lekkość i zasięg, a to wszystko na dwóch 10-calowych kołach.

Unikalna konstrukcja

Motus PRO10 Sport GT jest modelem sportowym, który został zaprojektowany, aby zapewnić niespotykaną wygodę. Waga urządzenia wynosi 34,8 kg i może udźwignąć osobę ważącą do 135 kg.

Mechanizm składania nowoczesnej kierownicy z kutego aluminium jest solidny i prosty, a samo złożenie, jak i rozłożenie zajmuje użytkownikowi zaledwie kilka sekund.

Hulajnoga jest bardzo stabilna, co widać już po mocnym szkielecie i trwałych łączeniach, a także wygodnej nóżce, która pozwala zaparkować hulajnogę w każdym miejscu. Kierownica ma mocne i komfortowe gripy oraz jest dopasowana do praktycznie każdego wzrostu i postury.

Motus PRO10 Sport GT - hulajnoga doskonała

Unikalny wyświetlacz w urządzeniu Motus PRO10 Sport GT zawiera funkcje dotychczas nieznane w innych hulajnogach. Mamy tutaj między innymi: kierunkowskazy, obrotomierz, tryby jazdy, biegi, a także informacje dotyczące zasięgu jazdy oraz poziomu baterii.

Duże, 10-calowe koła z podwójną amortyzacją, wodoodporność IP44 oraz sportowy design w uniwersalnych kolorach czerwieni i czerni sprawiają, że każda podróż staje się przyjemnością.

Szybkość i bezpieczeństwo

Co sprawia, że Motus PRO10 Sport GT jest tak wyjątkowy? Jego możliwości są ogromne i zaskakują od pierwszego momentu styczności z hulajnogą. W zależności od wersji, na jaką zdecyduje się użytkownik, prędkości maksymalne to 74 km/h lub 82 km/h, dzięki niezwykle mocnym silnikom.

To niespotykana u konkurencji prędkość i możliwość naprawdę szybkiego przemieszczenia się z punktu A do punktu B. Przyspieszenie jest praktycznie natychmiastowe i sprawia, że jazda jest wyjątkowo przyjemna. Co więcej, zasięg urządzenia na jednym ładowaniu w wersji 60V wynosi ok. 80 km, dzięki wydajnej baterii o o pojemności 25,6 Ah na ogniwach LG.

Porządne koła gwarantują przyczepność, stabilność i wygodę nawet w trakcie jazdy po nierównościach. Do tego możemy liczyć na podwójną amortyzację sprężynową z przodu i z tyłu o regulowanej twardości. To właśnie dzięki temu jazda na nowym Motusie jest tak komfortowa i dynamiczna.

Motus PRO10 Sport GT - hulajnoga doskonała

Mimo szybkiej, sportowej jazdy polski producent nie zapomniał o kwestiach bezpieczeństwa. Obie wersje hulajnóg są wyposażone w skuteczne hamulce hydrauliczne lub tarczowe (stosownie do możliwości silnika), dlatego bez problemu możesz kontrolować prędkość i nie bać się o nagłe przeszkody na drodze.

Przednie światła są dużo jaśniejsze niż w innych modelach, a hulajnoga jest odpowiednio oświetlona z każdej strony, co pozytywnie wpływa na widoczność podczas jazdy nocą. O bezpieczną pozycję na drodze zadbają także wyraźne migacze, które poinformują uczestników ruchu drogowego o Twoich zamiarach.

Jak widać, duża część funkcji w urządzeniu Motus PRO10 Sport GT jest naprawdę nowoczesna i unikalna na rynku hulajnóg.

Motus PRO10 Sport GT - hulajnoga doskonała

Dwie wersje

Hulajnogę można nabyć w dwóch wyjątkowych wersjach z silnikami o mocy szczytowej 2600W lub 3600W. Różnice konstrukcyjne między obydwoma modelami to różne silniki, hamulce oraz baterie. Oprócz tego są do siebie bardzo podobne. W zależności od Twoich upodobań, wciąż wybierasz między naprawdę dużymi prędkościami.

Oba modele, zarówno 52V, jak i 60Vsportowe, luksusowe, wygodne i zwracają uwagę przechodniów. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej prędkości i maksymalnym zasięgu z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok Motus PRO10 Sport GT 60V.

Motus PRO10 Sport GT - hulajnoga doskonała

Dla kogo?

Hulajnogi Motus będą dobrym wyborem dla osób lubiących wysoki poziom adrenaliny. Jeżeli oczekujesz gwarancji maksymalnej dynamiki i wygody, nie musisz iść na kompromis i kupować hulajnogi, która nie spełni Twoich oczekiwań.

Wszystko, czego potrzebuje użytkownik, a nawet jeszcze więcej, znajdziesz w sportowej wersji Pro. Jakość, oszczędność czasu i energii, piękny design i wygoda każdego dnia to najważniejsze cechy tej unikalnej maszyny. Sprawdzi się u użytkowników każdej płci o różnym wzroście czy wadze, oraz na większości tras. Warto jednak zwrócić uwagę, iż jest to hulajnoga dla osób o mocnych nerwach.

Motus PRO10 Sport GT - hulajnoga doskonała

Zobacz także: Oferta Lidla: urządzenia i akcesoria smart home