Mount & Blade II: Bannerlord z datą premiery! Do walki ruszymy już w marcu

Studio TaleWorlds wreszcie ujawniło datę debiutu długo wyczekiwanej gry - Mount & Blade II: Bannerlords.

Mount & Blade II: Bannerlord powstaje już od wielu lat. Produkcja ta ma za sobą liczne wzloty i upadki, jednak najnowsze wieści wskazują na to, że ostatecznie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Twórcy gry - tureckie studio TaleWorlds, poinformowali właśnie, że długo wyczekiwana kontynuacja Mount & Blade zadebiutuje już 31 marca tego roku!

Bannerlord będzie dostępne w ramach tzw. wczesnego dostępu na platformach Steam, Epic Games Store oraz za pośrednictwem oficjalnej strony TaleWorlds. Niestety, na temat zawartości gry, która pojawi się pod koniec marca, nie poznaliśmy żadnych informacji. Twórcy zapowiedzieli jedynie, że ujawnią więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach. Produkcję w wersji early access wyceniono na 49,99 Euro (~ 210 zł).

Przypomnijmy, że Mount & Blade 2: Bannerlord czerpie pełnymi garściami z takich gatunków jak RPG, strategia czy gry akcji. Ostateczna wersja gry zaoferuje nam ogromny, otwarty świat, kampanię fabularną oraz rozbudowany tryb sieciowy, nastawiony na rywalizację z innymi graczami.

źródło: taleworlds.com