Movie Label 2010 - uporządkuj swoje filmy

Każdy kto próbował uporządkować nawet niewielką kolekcję filmów wie jak pracochłonne jest to zajęcie. Zamiast tracić czas na żmudne poszukiwania w Internecie warto zainstalować Movie Label 2010, który pobierze automatycznie informcje o aktorach, reżyserach a nawet ilustrację z okładki większości nagrań.

Movie Label 2010 - uporządkuj swoje filmy

Movie Label 2010

Movie Label to wygodne narzędzie do zarządzania informacjami o kolekcjach filmów. Program pobiera z Internetu wszystkie szczegółowe dane, wystarczy wpisać jedynie tytuł produkcji. Dzięki aplikacji można poznać obsadę filmu czy zespół, który stworzył nagranie. Program udostępnia również krótkie streszczenia i okładki.

Za pomocą Movie Label dotrzesz również do bardziej szczegółowych informacji, jak studio, w którym wykonano nagranie, rok produkcji i czas odtwarzania. Program wyświetla także link, pod którym w internecie umieszczony jest trailer filmu. Filmowy organizer udostępnia też w swojej bazie dodatkowe pola, które można uzupełnić samodzielnie. Można je wykorzystać np. do zanotowania komentarzy po obejrzeniu nagrania czy informacje o tym, kiedy film był oglądany po raz ostatni.

Dane do programu pobierane są automatycznie z Internetu. Jeżeli jednak Movie Label nie jest w stanie wyszukać danego tytułu, wszystkie parametry można wpisać ręcznie. Trzeba jednak przyznać, że aplikacja odnajduje nawet polskie produkcje, kłopoty pojawiają się głównie podczas wyszukiwania okładek.

Ciekawą funkcją, o której należy wspomnieć jest możliwość utworzenia bazy osób, które pożyczają filmy z naszej domowej kolekcji. Wersja testowa aplikacji działa 14 dni.

Pobierz: Movie Label 2010.5.1.3

Informacje: www.codeaero.com/movie-label