Możesz już testować grupy tematyczne NK.pl

Rozpoczęły się otwarte testy grup tematycznych - odpowiedzi NK.pl na facebookowy fanpage. Do tej pory, z usługi mogło skorzystać 640 tys. wybranych użytkowników serwisu. Wczoraj, dołączyło do nich 13 milionów pozostałych.

Najpopularniejsze grupy tematyczne w serwisie NK.pl

Polecamy:

Nasza-klasa zmienia się z serwisu sentymentalno-szkolnego we wszechstronny portal społecznościowy. Przypomnijmy choćby zmianę nazwy, wprowadzenie śledzika i gier, w których czas spędza już kilka milionów osób. Do tej pory, nie było jednak dobrej platformy do poznawania się ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Grupy, które traktować można jako następce fikcyjnych profili "fanowskich", są do tego stworzone - zwłaszcza, że dobrze współpracują z forami i łatwo można je przeszukiwać: według słów kluczowych lub popularności.

Obecnie, największe grupy tematyczne to: Muzyka zawsze i wszędzie! (około 40 tys. osób), YouTube (27 495), Dr House (20 594), Piłka nożna (17 843) i Eminem (15 868).

Przydałby się katalog, w którym łatwo możnaby znaleźć bardziej ambitne grupy. Obecnie, znikają wśród bezsensownych skupisk: Kocham czekoladę czy Spanie, jako ulubione zajęcie. W serwisie NK.pl jest już 40 tys. grup tematycznych.

Testy dostępne pod adresem: NK.pl/Grupy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: