Mozilla Firefox 12.0 - najnowsza wersja przeglądarki dostępna na naszym serwerze

Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Najnowsza jej wersja dostępna jest do pobrania na naszym serwerze.

Mozilla Firefox to aplikacja udostępniająca kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje. Do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb. Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku).

Mozilla Firefox w najnowszej wersji posiada uproszczony system aktualizacji. Dzięki temu nie będziemy musieli za każdym razem udzielać pozwolenia na instalacje nowej wersji. Firefox został także wzbogacony o ponad 85 usprawnień narzędzi deweloperskich np. brudnopis doczekał się "Znajdź" i "Przeskocz do linii". Pozostałe zmiany to m.in. ulepszona obsługa CSS, poprawiona wydajność działania WebGL w systemie Mac OS X oraz nowe kontrolki dla multimediów odtwarzanych na stronach internetowych.

Zobacz również:

  • Dwa lata po Edge i Chrome również Firefox otrzyma praktyczną funkcję
  • Google I/O: gigant obiecuje większą prywatność
  • Przeglądarki internetowe - popularność na świecie [kwiecień 2022]

Zapraszamy do pobieranie przeglądarki na system Windows oraz Mac OS X i Linux.