Mozilla i Humble Bundle pozwolą na sprawdzenie gier z poziomu Firefoksa

Najnowsza akcja Humble Bundle przygotowana została wraz z Mozillą. Dzięki temu przed zakupem gier będziemy mogli je sprawdzić z poziomu przeglądarki Firefox.

Granie w gry z poziomu przeglądarki nie jest niczym nowym. Mozilla postanowiła właśnie przekonać nas, że Firefox to platforma (dzięki bibliotece Asm.js) dobrze się do tego nadaje dając jednocześnie do zrozumienia, iż w przyszłości rozwiązanie to będzie atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej instalacji gier na dysku.

Aby to osiągnąć Fundacja dołączyła do najnowszej akcji Humble Bundle. Dzięki temu wszystkie dostępne gry przed zakupem możemy sprawdzić w przeglądarce Firefox w wersji 22, lub nowszej.

Jakie gry możemy kupić?

Podstawowy zestaw przedstawia się następująco: Dustforce DX, FTL: Faster Than Light Advanced Edition, Super Hexagon, Zen Bound 2, Osmos oraz AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome. Za cenę wyższą od średniej możemy zdobyć Voxatron oraz FTL: Faster Than Light Advanced Edition, natomiast za minimum 8 dolarów Democracy 3.

Czy tylko Firefox wchodzi w grę?

Nie. Gry możemy również uruchomić z poziomu Google Chrome w wersji 28 (lub nowszej). Inne przeglądarki również mogą na to pozwalać, lecz nie ma co do tego gwarancji.