Można dołączyć do zbiorowego pozwu przeciw Ipla za wadliwą usługę transmisji meczów Euro 2016

Na Facebooku powstała strona "Zbiorowy pozew przeciw Ipla.pl". Jest to odpowiedź społeczności internetowej na problemy z transmisją meczów Euro 2016 w Ipla.

Ipla oferuje możliwość zakupu pakietu transmisji wszystkich meczów rozgrywanych podczas Euro 2016. Niestety wiele osób, które skorzystały z tej oferty zaczęło uskarżać się na problemy techniczne przejawiające się przede wszystkim zacinaniem obrazu i to pomimo bardzo szybkiego łącza internetowej telewizji Ipla. W internecie (Twitter, Facebook, Wykop) natychmiast zaczęły pojawiać się krytyczne wpisy oraz materiały dokumentujące wspomniane problemy, które, co okazało się kilkadziesiąt godzin później, pojawiły się również podczas wczorajszego meczu Niemcy-Ukraina.

Ipla - pozew zbiorowy

Dzisiaj szala goryczy się przelała. Na Facebooku powstała bowiem strona Zbiorowy pozew przeciw Ipla, której autorzy zachęcają do przesyłania screenów niedziałających meczów, dowodów na opieszałość w obsłudze i bezczelne odpowiedzi.

"Zbiorowy pozew oraz zgłoszenie do UOKiK portalu Ipla za sprzedaż WADLIWEGO I NIESPRAWNEGO produktu oraz oszukanie klientów w ramach transmisji meczów EURO" - piszą autorzy strony dodając "przesyłajcie wszystko - musimy mieć udokumentowaną szkodę!".