Można już pobierać Minecraft Windows 10 Edition dla Windows 10 Mobile

Jeżeli grasz w starą wersję Minecraft: Pocket Edition możesz otrzymać, przy spełnieniu odpowiednich wymagań, darmową aktualizację do wersji dla Windows 10 Mobile, która oferuje znacznie większą funkcjonalność.


Minecraft dla Windows Phone 8

W październiku 2016 roku przeznaczona dla smartfonów z Windows Phone 8 gra Minecraft: Pocket Edition przestała być rozwijana. Dla mobilnych graczy zakochanych w tym tytule i posiadających "okienkowy" smartfon była to bardzo nieprzyjemna informacja.

Minecraft dla Windows 10 Mobile

Dzisiaj, przynajmniej dla części z zawiedzionych użytkowników smartfonów z Windows, mamy informację bardzo przyjemną: udostępniona została oferująca znacznie więcej funkcji wersja Minecraft: Pocket Edition dla Windows 10.

Zobacz również:

  • PES 2022 - data premiery, tryby gry, nowości. Sprawdź, co wiemy [04.08.2021]
  • Gdzie najtaniej kupić Minecrafta? [Aktualizacja 28.07.2021]

Kto z niej może skorzystać?

Osoby, które posiadają grę na smartfonie z Windows Phone 8 i mogą przeprowadzić aktualizację systemu do Windows 10 Mobile otrzymają aktualizację do nowej wersji Minecraft: Pocket Edition za darmo. Identycznie sprawa wygląda z właścicielami smartfona z Windows 10 Mobile, na którym zainstalowana jest stara, nierozwijana od października wersja gry.

Minecraft Windows 10 Edition dla Windows 10 Mobile - ile kosztuje?

Osoby posiadające smartfon z Windows 10 Mobile, które chciałyby dołączyć do społeczności Minecraft zapłacą za nową wersję gry 6,99 USD.

Więcej informacji: minecraft.net