Mr T reklamuje World of Warcraft

Nie ma chyba gracza, który nigdy nie słyszał o World of Warcraft. Kolejne rekordy sprzedaży i informacje o tysiącach nowych użytkowników są już normą. Czy gra zasługuje na taką uwagę? O to można się spierać. Pewne jest natomiast jedno - Blizzard bardzo pomógł grze podbić rynek...

Czasami możemy odnieść wrażenie, że World of Warcraft prezentowany był już niemal wszędzie. W USA istnieje nawet możliwość nadrukowania sobie logo gry na kartę kredytową. Dodajmy do tego takie smaczki jak odcinek "South Parku" w całości poświęcony MMORPGowi, liczne żarty popularnego komika Dave'a Chapelle'a oraz epizod w komedii "Office Space". Sporo, prawda?

Mr T reklamuje World of Warcraft

Na dziś w Wowie znajduje się ponad 9 milionów zarejestrowanych graczy. Blizzard jednak nadal robi wszystko by przyciągnąć jeszcze większą rzeszę ludzi. Efektem jest pomysł nowej kampanii, w której WoWa reklamują takie gwiazdy kina jak Mr T (Drużyna A, Rocky III), William Shatner (Star Trek, TekWar) oraz Verne Troyer (Austin Powers 2 - Szpieg, który nie umiera nigdy).

Zobacz również:

  • Jak po 17 latach Dragonflight sprawił, że muszę skończyć z World of Warcraft
  • Diablo 4 - premiera, beta, wymagania, gameplay. Piekło wkrótce się otworzy

W krótkich filmikach, dostępnych już na oficjalnej stronie Blizzarda, gwiazdy odpowiadają na pytanie jakimi postaciami grają w World of Warcraft. Jesteście zainteresowani odpowiedziami? Zapraszamy pod ten adres.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: